Dumbo, ABD’deki Gişe Hasılatlarıyla Haftanın Zirvesinde!

Dumbo, ABD’deki Gişe Hasılatlarıyla Haftanın Zirvesinde!

  7 Nisan 2019

  283 Okunma

Ülkemizde 5 Nisan 2019’da yayına girmesi planlanan ve özellikle animasyon severlerin sabırsızlıkla beklediği Tim Burton filmi Dumbo, ABD'de hasılat rekoruna koşuyor. Bugüne kadar hakkında yapılan reklamların tamamı “uçmak” üzerine olan film, gişe hasılatlarına göre de tabiri caizse “uçtu” diyebilir miyiz, beraber inceleyelim istedik. Oyuncuları arasında Colin Farrell, Eva Green ve Michael Keat...

Ülkemizde 5 Nisan 2019’da yayına girmesi planlanan ve özellikle animasyon severlerin sabırsızlıkla beklediği Tim Burton filmi Dumbo, ABD’de hasılat rekoruna koşuyor.

 

Bugüne kadar hakkında yapılan reklamların tamamı “uçmak” üzerine olan film, gişe hasılatlarına göre de tabiri caizse “uçtu” diyebilir miyiz, beraber inceleyelim istedik. Oyuncuları arasında Colin Farrell, Eva Green ve Michael Keaton gibi önemli isimlerin yer aldığı Dumbo, açılış hafta sonunda ABD sinemalarında $45 milyon hasılat elde etti. Amerika başta olmak üzere başka bir çok ülkenin listesine birinci sıradan giren film, üç günde dünya genelinde ise $116 milyon gelir elde etti.

 

Açılışının yarattığı pozitif etki ve reklam çalışmalarının yoğunluğu sayesinde son birkaç haftanın en çok konuşulan filmi olan Jordan Peele’nin gerilim filmi Us filmiyse, ikinci hafta sonunda $33,6 milyon gişe hasılatı ile listelerde ikinci sırada yerini aldı. Film, on günde ABD Box Office verilerine göre $128,2 milyon hasılata ulaşmayı başardı.

 

Vizyondaki diğer filmlere göre biraz eskimiş olan ve dördüncü hafta sonunu geride bırakan Marvel filmi Captain Marvel’sa, hasılat sıralamasında $20,5 milyonla üçüncü sırada kendine yer bulurken, film dünya genelinde şimdiye kadar $990 milyon gibi bir hasılat elde etti.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle