Dumlupınar: Vatan Sağ Olsun Filminin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Dumlupınar: Vatan Sağ Olsun Filminin Tanıtım Videosu Yayınlandı

  30 Nisan 2019

  544 Okunma

Türkiye tarihine damga vurmuş olayları filmlerine başarılı bir şekilde konu etmesiyle ünlenen Mustafa Uslu’nun imzasını taşıyan Digital Sanat yapımı film Dumlupınar: Vatan Sağ Olsun’a ait ilk tanıtım videosu yayınlandı.      Milletçe en büyük yaralarımızdan biri olan Dumlupınar denizaltı faciasını konu edinen Dumlupınar: Vatan Sağ Olsun’a ait tanıtım filminde, Çanakkale açıklarında konuşlanmış ...

Türkiye tarihine damga vurmuş olayları filmlerine başarılı bir şekilde konu etmesiyle ünlenen Mustafa Uslu’nun imzasını taşıyan Digital Sanat yapımı film Dumlupınar: Vatan Sağ Olsun’a ait ilk tanıtım videosu yayınlandı. 

 

 

Milletçe en büyük yaralarımızdan biri olan Dumlupınar denizaltı faciasını konu edinen Dumlupınar: Vatan Sağ Olsun’a ait tanıtım filminde, Çanakkale açıklarında konuşlanmış olan denizaltının İsveç bandıralı bir şilep ile çarpışması sonrası denizaltında mahsur kalanları görüyoruz. Bundan 66 yıl önce gerçekleşen olayda yalnızca beş asker sağ kalabilmiş ve maalesef 7 subay, 35 astsubay ve 39 deniz eri yaşamını yitirmişti. Dumlupınar şehitleri anısına izleyici ile buluşmaya hazırlanan film aracılığı ile kahramanlık dolu bu öyküyü beyaz perdede izleyebileceğiz. Dumlupınar: Vatan Sağ Olsun filminin senaristliğini Mert Dikmen; yönetmenliğini ise Sarıkamış Çocukları, Türk İşi Dondurma, Ayla ve Müslüm filmlerindeki çalışmaları ile tanıdığımız Can Ulkay üstlendi.

 

 

Tür olarak tarihi dram olarak sınıflandırılabilecek olan Dumlupınar: Vatan Sağ Olsun, oyuncu kadrosunda Timuçin Esen, Ali Atay, İsmail Hacıoğlu; Murat Yıldırım, Uğur Güneş, Taner Ölmez, Ahmet Rıfat Şungar, Farah Zeynep Abdullah gibi isimler yer alıyor. Filmin müziklerinde ise Hadi Be Oğlum, Berlin Kaplanı, Muhteşem Yüzyıl gibi yapımların müziklerini besteleyen Fahir Atakoğlu’nun imzası bulunuyor.

 

 

Dumlupınar: Vatan Sağ Olsun filminin 2020 yılının Ocak ayında yayınlanması planlanıyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle