Eddie Redmayne ve Felicity Jones’lu The Aeronauts Filminden Yeni Bir Görüntü Daha Paylaşıldı

Eddie Redmayne ve Felicity Jones’lu The Aeronauts Filminden Yeni Bir Görüntü Daha Paylaşıldı

  19 Mayıs 2019

  583 Okunma

Heyecanla beklenen filmlerden olan ve başrollerini daha önce Stephen Hawking’e ait biyografi olan The Theory Of Everything’de beraber rol almış olan Eddie Redmayne-Felicity Jones ikilisinin üstlendiği The Aeronauts filmine ait yeni bir görsel daha paylaşıldı.   Amazon Studios‘un yapımcılığını üstlendiği The Aeronauts’ta tekrar bir araya gelen ikilinin paylaşılan yeni görsel tıpkı daha öncekiler...

Heyecanla beklenen filmlerden olan ve başrollerini daha önce Stephen Hawking’e ait biyografi olan The Theory Of Everything’de beraber rol almış olan Eddie Redmayne-Felicity Jones ikilisinin üstlendiği The Aeronauts filmine ait yeni bir görsel daha paylaşıldı.

 

Amazon Studios‘un yapımcılığını üstlendiği The Aeronauts’ta tekrar bir araya gelen ikilinin paylaşılan yeni görsel tıpkı daha öncekiler gibi izlerken gergin anlar yaşayacağımıza kanot niteliğinde bir paylaşım oldu.

 

Çekimlerine geçen yıl ağustos ayında İngiltere’de başlanan film 1862 yılında, varlıklı bir dul ve son derece hırslı bir bilimcinin sıcak hava balonuyla daha önce hiç çıkılmamış bir yüksekliğe çıkma maceralarını konu alıyor. Filmin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini üstlenen isim ise War & Peace ve Peaky Blinders gibi TV dizilerinden tanıdığımız Tom Harper. Ayrıca başrolleri üstlenen Redmayne ve Jones ikilisine BAFTA ve Altın Küre ödüllü Tom Courtenay‘in yanı sıra Anne Reid, Rebecca Front, Vincent Perez, Tim McInnerny, Phoebe Fox ve Himesh Patel gibi isimler eşlik edecek.

 

Filmin 1 Kasım tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER