Efsane Oyun Sonic’in, Film Sürümü Sonic The Hedgehod un İlk Görseli ve Fragmanı Yayınlandı

Efsane Oyun Sonic’in, Film Sürümü Sonic The Hedgehod un İlk Görseli ve Fragmanı Yayınlandı

  2 Mayıs 2019

  557 Okunma

Özellikle 90lı yıllara damgasını vuran Sonic oyunu tam da akıllardan çıkmak üzereyken sinemada karşımıza çıkıcak. Önümüzdeki Kasım vizyona girmesi planlanan Sonic The Hedgehog filmi uzun zamandır Holywood filmlerinde göremediğimiz Jim Carrey'nin oyunculuğu ile geri dönüyor. Filmden ilk fragman ve görsel ise şimdiden yayınlandı.   Sevilmli olduğu kadar hızlı da olan kirpi Sonic'in macerelarını a...

Özellikle 90lı yıllara damgasını vuran Sonic oyunu tam da akıllardan çıkmak üzereyken sinemada karşımıza çıkıcak. Önümüzdeki Kasım vizyona girmesi planlanan Sonic The Hedgehog filmi uzun zamandır Holywood filmlerinde göremediğimiz Jim Carrey’nin oyunculuğu ile geri dönüyor. Filmden ilk fragman ve görsel ise şimdiden yayınlandı.

 

Sevilmli olduğu kadar hızlı da olan kirpi Sonic’in macerelarını anlatan  canlı aksiyon türündeki film Sonic The Hedgehog’un yönetmen koltuğunda Jeff Fowler oturuyor. Filmin fragmanında göreceğimiz görüntünlerde Sonic’in Amerikan Ordusu tarafından takip altında olduğunu ve onlarla mücadeleye giriştiğine şahit olacağız.

 

Peşine düşen yetkililerden kurtulup, şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışan Sonic’in hikayesini izleyeceğimiz filmin kadrosunda Bruce Almighty, Budala Dedektif, Eternal Sunshine of The Spotless Mind, Truman Show, Kidding, 23 gibi yapımlardan tanıdığımız ünlü komedyen Jim Carrey; X-Men filmlerinin Cyclops’u olan ve Westworld dizisinin yıldızı James Marsden; First Avengers: Captain America, Suits, Legends of Tomorrow, Arrow gibi yapımlardan tanıdığımız Neal McDonough gibi isimler yer alıyor. Ayrıca kirpi Sonic’in seslendirmesini Ben Schwartz üstleniyor.

 

Sonic The Hedgehog, Türkiye’de 7 Kasım 2019 tarihinde gösterime girecek.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER