Elvis Presley’in Hayatını Konu Alacak Filmden İlk Teklif Leonardo DiCaprio’ya!

Elvis Presley’in Hayatını Konu Alacak Filmden İlk Teklif Leonardo DiCaprio’ya!

  30 Mart 2019

  359 Okunma

Başarılı yönetmen Baz Luhrmann’in 2013 yılından sonra sinemaya dönüşünü müjdeleyen Elvis Presley biyografi filmi için ilk teklifin, Leonardo DiCaprio’ya gittiği öğrenildi.   ‘Strictly Ballroom’, 'Romeo ve Juliet’, ‘Kırmızı Değirmen’ ve ‘Avustralya’ gibi filmlerin yönetmeni Baz Luhrmann, uzun bir aranın ardından yeni bir film için sinemaya dönüyor. Son olarak 2013’te çektiği The Great Gatsby yan...

Başarılı yönetmen Baz Luhrmann’in 2013 yılından sonra sinemaya dönüşünü müjdeleyen Elvis Presley biyografi filmi için ilk teklifin, Leonardo DiCaprio’ya gittiği öğrenildi.

 

‘Strictly Ballroom’, ‘Romeo ve Juliet’, ‘Kırmızı Değirmen’ ve ‘Avustralya’ gibi filmlerin yönetmeni Baz Luhrmann, uzun bir aranın ardından yeni bir film için sinemaya dönüyor. Son olarak 2013’te çektiği The Great Gatsby yani Muhteşem Gatsby filmiyle sinemaseverleri mest eden Luhrmann, müzik dünyasının efsanevi isimlerinden Elvis Presley’in hayatını konu alacak bir biyografi filmi için hazırlıklara başladı.

 

Mr. Banks filminin senaristlerinden Kelly Marcel’in de senaryosu üzerinde çalışacağı konuşulan filmin oyuncu kadrosunda yer alması için ilk teklifin, Diriliş filmindeki başarılı performansıyla 2016 Oscarlarında “En İyi Erkek Oyuncu” ödülüne kavuşan Leonardo DiCaprio’ya gittiği konuşuluyor.

 

Elvis Presley’in menajeri Tom Parker için DiCaprio’ya giden tekliften yanıt alamayan yapımcıların rol için, kariyerine bir çok proje sığdırmış, ‘Yeşil Yol’, ‘Forrest Gump’ , ‘Er Ryan’ı Kurtarmak’ ve son olarak ‘Sully’ ve ‘The Post’ gibi fimlerde yer alan usta oyuncu Tom Hanks ile görüşülmeye başlandığı bilgisi yayıldı.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle