Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 – Ödüllü Facebook Yarışması

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 – Ödüllü Facebook Yarışması

  26 Mayıs 2019

  558 Okunma

2016’nın gişe rekortmeni animasyon filmi ‘Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı’nın devam filmi ‘Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2’, 5 Haziran’da vizyona giriyor!Film, biz her gün işe ya da okula gittikten sonra evcil hayvanlarımızın yaşadığı hayatı konu alıyor. Illumination’ın kurucusu ve CEO’su Chris Meledandri ve uzun zamandır birlikte çalıştığı Janet Healy, animasyon filmleri arasında en iyi açıl...

2016’nın gişe rekortmeni animasyon filmi ‘Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı’nın devam filmi ‘Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2’, 5 Haziran’da vizyona giriyor!

 

Film, biz her gün işe ya da okula gittikten sonra evcil hayvanlarımızın yaşadığı hayatı konu alıyor. Illumination’ın kurucusu ve CEO’su Chris Meledandri ve uzun zamandır birlikte çalıştığı Janet Healy, animasyon filmleri arasında en iyi açılışı yapan komedinin devam filminin yapımcılığını üstleniyor.

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 filminde, yazar Brian Lynch (Minyonlar) yeniden görev alırken yönetmen de bir kez daha Chris Renaud (Çılgın Hırsız serisi) olacak.

 

Eğlencenin ve maceranın tavan yaptığı bu eşsiz animasyon filmini herkesten önce izlemeye ne dersin? Merakla beklenen ‘Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2’nin İstanbul’da gerçekleştirilecek ön gösterimine çift kişilik davetiye kazanmak için Facebook sayfamızı ziyaret edin!

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER