Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2’den Karakter Posterleri Geldi

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2’den Karakter Posterleri Geldi

  18 Mayıs 2019

  537 Okunma

Vizyona girmesine sayılı günler kala; sevilen animasyon filmi “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2”den karakter posterleri paylaşıldı. Özellikle evcil hayvan sahiplerinin çok severek izledikleri animasyon filmi “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı”nın ardından, evcil hayvanlarımızın sırlarını konu alan “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2” de Türkiye seyircisiyle 7 Haziran 2019 tarihinde buluşmaya hazırl...

Vizyona girmesine sayılı günler kala; sevilen animasyon filmi “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2”den karakter posterleri paylaşıldı.

 

Özellikle evcil hayvan sahiplerinin çok severek izledikleri animasyon filmi “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı”nın ardından, evcil hayvanlarımızın sırlarını konu alan “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2” de Türkiye seyircisiyle 7 Haziran 2019 tarihinde buluşmaya hazırlanıyor.

“Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı” serisinin ilk filmi, Manhattan’da bir apartman dairesinde, sahibi Katie ile mutlu bir hayat yaşayan Max’in, sahibinin bir gün eve kırma bir köpek olan Luke’u getirmesiyle birlikte gözden düştüğünü hissetmeye başlamasıyla gelişen olaylar dizisini konu alıyordu. Başta rakip olan ikili, daha sonra iş birliğine varıyor ve Snowball adlı beyaz tavşanın, sahipleri tarafından terk edilmiş tüm ev hayvanlarını örgütleyerek evlerinde mutlu yaşayan hayvanlara ve sahiplerine karşı planladığı komployu bozmaya çalışıyorlardı. “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2”de ekibe yeni katılan üyelerle macera büyümeye devam ediyor.

Senaryosunu “Çizmeli Kedi”, “Hop”, “Minyonlar” ve serinin ilk filmi “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı”nın da senaryolarında imzası olan Brian Lynch’ın yazdığı “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2”nin yönetmen koltuğunda ise Chris Renaud oturuyor.

Merakla beklenen animasyon filminden son yayınlanan karakter afişleriyle birllikte, daha önce yayınlanmış karakter afişlerini de eklediğimiz galerimizi aşağıda görebilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle