Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile’den Yeni Bir Afiş Daha Yayınladı

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile’den Yeni Bir Afiş Daha Yayınladı

  15 Nisan 2019

  105 Okunma

Seri katil olmakla suçlanan Ted Bundy’nin yaşamını anlatan “Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile”dan yeni bir afiş daha yayınlandı. Dünya prömiyerini Sundance Film Festivali’nde yapan ve olumlu eleştiriler alan film, 3 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanacak.   Amerika’nın çeşitli yerlerinde, 1974–1978 yılları arasında çok sayıda genç kadın faili meçhul şekilde öldürüldü ve bazılarına da tecavüz...

Seri katil olmakla suçlanan Ted Bundy’nin yaşamını anlatan “Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile”dan yeni bir afiş daha yayınlandı. Dünya prömiyerini Sundance Film Festivali’nde yapan ve olumlu eleştiriler alan film, 3 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanacak.

 

Amerika’nın çeşitli yerlerinde, 1974–1978 yılları arasında çok sayıda genç kadın faili meçhul şekilde öldürüldü ve bazılarına da tecavüz edildi. Bu suçlamalarla tutuklanan, uzun yıllar boyunca cinayetleri yok sayıp kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmeyen Ted Bundy’nin hayatı; Emmy ödüllü başarılı yönetmen Joe Berlinger‘ın önderliğinde Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile filmine konu oldu.

 

Film, Bundy’nin akıl almaz hayat hikâyesini, yıllardır onun hakkındaki suçlamalara inanmayı reddedip her daim Bundy’nin savunucusu olan uzun süreli kız arkadaşı Elizabeth Kloepfer’in bakış açısı ile inceliyor. Filmde Ted Bundy’i genellikle komedi ve müzikal filmlerdeki performansı ile tanıdığımız Zac Efron canlandırırken; sinema dünyasının gelecek vaad eden isimlerinden olan Lily Collins ise Elizabeth Kloepfer’ı canlandırıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Efron ve Collins’in yanı sıra John Malkovich, Jim Parsons, Haley Joel Osment, Kaya Scodelario gibi isimler de var.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle