Fast&Furiuos’ın Animasyon Serisine Ait İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Fast&Furiuos’ın Animasyon Serisine Ait İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

  16 Haziran 2019

  364 Okunma

Beyaz perdenin en uzun soluklu serilerinden biri olan Fast & Furious’ın animasyon serisine ait mini bir tanıtım videosu paylaşıldı.   Vin Diesel tarafından canlandırılan Dom karakterinin yeğeni olan Tony Toretto’nun hükümet tarafından özel bir grup yarışçının arasına bilgi sızdırması için yerleştirilme hikâyesini anlatacak Fast & Furious: Spy Racers’ın yapımcı koltuğunda da bizzat Vin Diesel ye...

Beyaz perdenin en uzun soluklu serilerinden biri olan Fast & Furious’ın animasyon serisine ait mini bir tanıtım videosu paylaşıldı.

 

Vin Diesel tarafından canlandırılan Dom karakterinin yeğeni olan Tony Toretto’nun hükümet tarafından özel bir grup yarışçının arasına bilgi sızdırması için yerleştirilme hikâyesini anlatacak Fast & Furious: Spy Racers’ın yapımcı koltuğunda da bizzat Vin Diesel yer alıyor.

 

DreamWorks Animation TV Studio Focus ve Netflix ortaklaşa çalışması ile hazırlanan yapımın yayın tarihine dair henüz bir bilgi verilmedi. Dahası yapıma dair, yetişkinlere mi yoksa çocuklara yönelik mi olacağı; kaç bölümden oluşacağı ve seslendirmenin kimlere ait olacağı gibi soruların da cevapları bilinmiyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER