Festivallerde Beğeni Toplayan Wild Rose’dan Yeni Fragman

Festivallerde Beğeni Toplayan Wild Rose’dan Yeni Fragman

  22 Haziran 2019

  244 Okunma

Prömiyerini Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapmasının ardından, Londra, Glasgow ve South by Southwest Film Festival’lerinde de gösterilen ve büyük beğeni toplayan, Jessie Buckley başrollü “Wild Rose”dan yepyeni bir fragman yayınlandı. İskoçyalı bir kadın şarkıcının, Amerika country müzik dünyasına girme mücadelesinin öyküsünü konu alan film, başarılı oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyo...

Prömiyerini Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapmasının ardından, Londra, Glasgow ve South by Southwest Film Festival’lerinde de gösterilen ve büyük beğeni toplayan, Jessie Buckley başrollü “Wild Rose”dan yepyeni bir fragman yayınlandı.

 

İskoçyalı bir kadın şarkıcının, Amerika country müzik dünyasına girme mücadelesinin öyküsünü konu alan film, başarılı oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. Filmin başrolü olan Rose-Lynn Harlan karakterine “Taboo”, “War and Peace”, “Canavar” gibi yapımlardan tanıdığımız ve çok yakında izleyeciyle buluşup büyük beğeni toplayan ve yer yer tepki çeken HBO’nun mini dizisi “Chernobyl” de rol alan Jessie Buckley hayat veriyor.Ünlü aktrist Jessie Buckley,bu filmdeki performansı ile Dublin Uluslararası Film Festivali’nde “En İyi Kadın Oyuncu Ödülü”ne layık görüldü.

Filmde Jessie Buckley’e usta oyuncu Julie Walters eşlik ediyor. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda Craig Parkinson, Sophie Okonedo, Jamie Sives, James Harkness ve Ashley Shelton gibi isimler de yer alıyor.

Sinemaseverlerin izlemeyi dört gözle beklediği filmin yönetmenliğini Tom Harper üstlenirken;  “Wild Rose”un senaryosunda ise Nicole Taylor imzası bulunuyor.

Amerika’ da 3 Mayıs’ta Montclair Film Festival’inde ön gösteriminin yapılmasının ardından 14 Haziran’da sinema salonlarında izleyiciyle buluşacak olan Wild Rose’un, ülkemizdeki vizyon tarihi hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle