Ford V. Ferrari Film Setinden Yeni Görüntüler Yayınlandı

Ford V. Ferrari Film Setinden Yeni Görüntüler Yayınlandı

  28 Mayıs 2019

  578 Okunma

Hollywood'un son yıllarda en başarılı oyuncularından ikisi olarak anılan Christian Bale ile Matt Damon'ın başrolleri üstlendiği Ford V. Ferrari filminden  ilk kareler paylaşıldı.    Bir süredir hakkında hiçbir açıklama yapılmayan filmden gelen yeni görseller, filmin setinden görüntüleri içeriyor. Görsellerde yalnızca Bale ve Damon’ı değil Ken Miles'ın bir yarışma kupası kaldırdığını ve ralli al...

Hollywood’un son yıllarda en başarılı oyuncularından ikisi olarak anılan Christian Bale ile Matt Damon’ın başrolleri üstlendiği Ford V. Ferrari filminden  ilk kareler paylaşıldı.

 

Bir süredir hakkında hiçbir açıklama yapılmayan filmden gelen yeni görseller, filmin setinden görüntüleri içeriyor. Görsellerde yalnızca Bale ve Damon’ı değil Ken Miles’ın bir yarışma kupası kaldırdığını ve ralli alanında bulunan Ken Miles ile Carroll Shelby’yi görüyoruz.

 

Aslında Ford V. Ferrari’nin çekimlerinin ve haliyle yayın tarihinin ertelendiği haberleri gündeme damgasını vurmuştu. Eski tarihi 28 Haziran olan Ford V. Ferrari’nin yurt dışındaki izleyicileriyle buluşma tarihi 15 Kasım’a alınmıştı. Şimdi ise filmden ilk ayrıntılar paylaşıldı. Entertainment Weekly’ye özel olarak basına sunulan görsellerle beraber film ile ilgili birkaç bilgi de verildi: filmin yönetmenliğini üstlenen James  Mangold, Ford V. Ferrari için “süper kahraman filmlerinin altın çağında nesli tükenmekte olan film” yakıştırmasını yaptığını açıkladı.

 

“Ford v. Ferrari”, 1966 yılında düzenlenen Le Mans 24 Saat Yarışı’nda yaşanılan gerçek olayları konu alıyor. Henry Ford II ve Lee Iacocca ikilisi, tuhaf ancak kararlı bir grup Amerikalı mühendis ve tasarımcıdan kendileri için özel bir araba yapmalarını rica eder. Otomotiv vizyoneri Carroll Shelby (Matt Damon) ve İngiliz şoförü Ken Miles’ın (Christian Bale) başını çektiği ekip, uzun yıllardır pistlerde bir numara olan Ferrari’yi Fransa’da düzenlenen 1966 Le Mans Dünya Şampiyonası’nda yenmek için neler yapabileceklerini düşünmeye koyulurlar.

 

Filmin ülkemizde de tüm dünyayla aynı tarihte yani 15 Kasım 2019’da sinemalarda olması planlanıyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER