Ford V. Ferrari Film Setinden Yeni Görüntüler Yayınlandı

Ford V. Ferrari Film Setinden Yeni Görüntüler Yayınlandı

  28 Mayıs 2019

  498 Okunma

Hollywood'un son yıllarda en başarılı oyuncularından ikisi olarak anılan Christian Bale ile Matt Damon'ın başrolleri üstlendiği Ford V. Ferrari filminden  ilk kareler paylaşıldı.    Bir süredir hakkında hiçbir açıklama yapılmayan filmden gelen yeni görseller, filmin setinden görüntüleri içeriyor. Görsellerde yalnızca Bale ve Damon’ı değil Ken Miles'ın bir yarışma kupası kaldırdığını ve ralli al...

Hollywood’un son yıllarda en başarılı oyuncularından ikisi olarak anılan Christian Bale ile Matt Damon’ın başrolleri üstlendiği Ford V. Ferrari filminden  ilk kareler paylaşıldı.

 

Bir süredir hakkında hiçbir açıklama yapılmayan filmden gelen yeni görseller, filmin setinden görüntüleri içeriyor. Görsellerde yalnızca Bale ve Damon’ı değil Ken Miles’ın bir yarışma kupası kaldırdığını ve ralli alanında bulunan Ken Miles ile Carroll Shelby’yi görüyoruz.

 

Aslında Ford V. Ferrari’nin çekimlerinin ve haliyle yayın tarihinin ertelendiği haberleri gündeme damgasını vurmuştu. Eski tarihi 28 Haziran olan Ford V. Ferrari’nin yurt dışındaki izleyicileriyle buluşma tarihi 15 Kasım’a alınmıştı. Şimdi ise filmden ilk ayrıntılar paylaşıldı. Entertainment Weekly’ye özel olarak basına sunulan görsellerle beraber film ile ilgili birkaç bilgi de verildi: filmin yönetmenliğini üstlenen James  Mangold, Ford V. Ferrari için “süper kahraman filmlerinin altın çağında nesli tükenmekte olan film” yakıştırmasını yaptığını açıkladı.

 

“Ford v. Ferrari”, 1966 yılında düzenlenen Le Mans 24 Saat Yarışı’nda yaşanılan gerçek olayları konu alıyor. Henry Ford II ve Lee Iacocca ikilisi, tuhaf ancak kararlı bir grup Amerikalı mühendis ve tasarımcıdan kendileri için özel bir araba yapmalarını rica eder. Otomotiv vizyoneri Carroll Shelby (Matt Damon) ve İngiliz şoförü Ken Miles’ın (Christian Bale) başını çektiği ekip, uzun yıllardır pistlerde bir numara olan Ferrari’yi Fransa’da düzenlenen 1966 Le Mans Dünya Şampiyonası’nda yenmek için neler yapabileceklerini düşünmeye koyulurlar.

 

Filmin ülkemizde de tüm dünyayla aynı tarihte yani 15 Kasım 2019’da sinemalarda olması planlanıyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle