Forrest Gump hayranlarını sevindiren haber!

Forrest Gump hayranlarını sevindiren haber!

  18 Mart 2019

  564 Okunma

Başarısını Oscar heykelciği ile taçlandıran Forrest Gump yıllar sonra yeniden çekiliyor. Ancak bu kez adres Hollywood değil. Tom Hanks'in başarılı yorumunun ardından yeni Forrest kim olacak? İşte cevabı...

Başrolünde Tom Hanks’in efsanevi oyunculuğu ile dikkat çekti Oscar ödüllü Forrest Gump yeniden çekiliyor. “Koş Forrest Koş” repliği hafızalara film bu kez nasıl bir hikayeyle karşımıza çıkacak? Başrolde kim olacak? İşte cevabı…

Galaksinin Koruyucuları 3 için müjdeli haber!

Galaksinin Koruyucuları 3 için müjdeli haber!

Galaksinin Koruyucuları 3 filmini bekleyen Marvel hayranları için Disney müjdeli haberi verdi. James Gunn kovulduktan sonra belirsiz hale gelen film için hayranların beklediği haber sonunda geldi.

Aslında filmin başka bir Hollywood yorumunu görmek bizim için fena olmazdı. Ancak, yeni Forrest Gump hamlesi biraz uzaklardan geldi. Film, Bollywood’da çekilecek. Filmin başrolünde dünyaca ünlü Hint aktör Aamir Khan olacak.

Heyecan verici haberi Khan verdi. Paramount’tan hakları satın aldıklarını söyleyen ünlü oyuncu filmin karakterine olan sevgisinden ve hikayenin ne kadar iyi olduğundan bahsetti. Filmin insana kendini iyi hissettiren bir tarafı olduğuna değinen Khan, Forrest Gump’ı bir aile filmi olarak tanımladı.

2019 Oscar Ödülleri: Kimler kazandı?

2019 Oscar Ödülleri: Kimler kazandı?

91. Akademi Ödülleri, Türkiye saati ile 04:00’da başlayan törenle sahiplerini buldu. 2019 Oscar Ödülleri bu kez büyük sürprizler ve farklı platformlarda verilen ödüllerle dikkat çekti

Filmin çekimleri ekim ayında başlayacak.

Son yıllarda Bollywood’un Hollywood’a karşı yoğun bir ilgisi var. Daha öncesinde de başrollerinde Tom Cruise ve Cameron Diaz’ın oynadığı aksiyon fimi Knight and Day, Hint sinemasına uyarlanmıştı.

Forrest Gump nasıl bir film?

Film, 1994 yılında beyaz perdeye çıktı. Rober Zemeckis’in yönetmen koltuğunda oturduğu film toplamda altı adet Oscar almayı başardı. En İyi Film Ödülü’nün yanında Zemeckis’e En İyi Yönetmen Ödülü’nü kazandıran film, Hanks’e de En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nün sahibi yaptı.

Tom Hanks filmde zeka seviyesi 75 olan Forrest Gump’ı canlandırıyor. Zeka seviyesi yüzünden okula gitmekte zorlanan Forrest, zaman içinde akla sığmayan başarılarıyla dikkat çekiyor. Forrest, film süresi boyunca sizi kendinin en yakın arkadaşı yapıyor ve onunla birlikte hayal gücünüzün dışında bir maceraya çıkıyorsunuz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER