Galaksinin Koruyucuları 3 için müjdeli haber!

Galaksinin Koruyucuları 3 için müjdeli haber!

  18 Mart 2019

  478 Okunma

Galaksinin Koruyucuları 3 filmini bekleyen Marvel hayranları için Disney müjdeli haberi verdi. James Gunn kovulduktan sonra belirsiz hale gelen film için hayranların beklediği haber sonunda geldi.

Infinity War ile birlikte Avengers ekibiyle tanışan ve yeni maceralara atılan Galaksinin Koruyucuları, hayranların kısa sürede serinin üçüncü filmini beklemesine neden olmuştu. Bunun üzerine Infinity War sonrası James Gunn ve ekibi Galaksinin Koruyucuları 3 için kolları sıvamaya başladı.

Netflix Bird Box filminden aylar sonra sahne çıkarttı!

Netflix Bird Box filminden aylar sonra sahne çıkarttı!

Netflix’in en çok ses getiren yapımlarından birisi haline gelen Bird Box yeniden gündemde. Netflix Bird Box filmini yayınladıktan 5 ay sonra eleştirilen sahneyi çıkartacağını açıkladı.

Galaksinin Koruyucuları yönetmen geri geliyor

Ancak beklenmeyen bir şekilde Temmuz ayında Disney‘in aldığı bir kararla James Gunn projeden el çektirildi.  Oyuncular arasında da olumsuz etki  yaratan bu karar sonrası, Drax‘ı oynayan Dave Bautista, James Gunn tekrar göreve gelmezse, Galaksinin Koruyucuları 3 filminde oynamayacağını açıklamıştı.

Bautista‘nın bu kararı sonrası hayranların Disney‘e olan baskısı daha da arttı. Öyle ki bir ara Hollywood‘da Disney stüdyoları karşısındaki bilboardlara James Gunn‘ın geri gelmesine yönelik afişler asıldı.

Galaksinin Koruyucuları 3 ne zaman gelecek?

Baskılara dayanamayan ve doğrusu projenin başına istediği gibi bir isim bulamayan Disney, Gunn ismine yeniden yönelmek zorunda kaldı. Zorunda kaldı diyoruz çünkü, Gunn aslında sebepsiz yere kovulmamıştı.

Çok eski tweetlerinde pedofiliyi ve tacizi öven cümleler kurmuş olan Gunn, Hollywood‘da baş gösteren taciz skandallarının arasına katılmış oldu. Ancak son gelişmelere bakılırsa, bu konuda samimi bir şekilde özür dileyen Gunn affedilerek tekrar projenin başına getirildi.

Ancak Disney ile yollarını ayrıldıktan sonra, Gunn boş durmadı. Öncelikle Supermen hikayesinin karanlık hali diyebileceğimiz Brightburn isimli filmini hayata geçiren yapımcı DC ile de anlaştı.

Suicide Squad 2 için kollarını sıvadı. Başarılı yapımcıyla yeniden anlaşan Disney ise Galaksinin Koruyucuları 3 için Suicide Squad 2 sonrasını beklemeye ikna oldu.

Yani Endgame sonrası boşluğa düşecek olan Marvel hayranları Galaksinin Koruyucuları 3 için biraz daha bekleyecek gibi görünüyor.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Gunn‘ın tekrar Galaksinin Koruyucuları projesinin başına getirilmesini nasıl buldunuz, yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER