Galaksinin Koruyucuları 3 için müjdeli haber!

Galaksinin Koruyucuları 3 için müjdeli haber!

  18 Mart 2019

  452 Okunma

Galaksinin Koruyucuları 3 filmini bekleyen Marvel hayranları için Disney müjdeli haberi verdi. James Gunn kovulduktan sonra belirsiz hale gelen film için hayranların beklediği haber sonunda geldi.

Infinity War ile birlikte Avengers ekibiyle tanışan ve yeni maceralara atılan Galaksinin Koruyucuları, hayranların kısa sürede serinin üçüncü filmini beklemesine neden olmuştu. Bunun üzerine Infinity War sonrası James Gunn ve ekibi Galaksinin Koruyucuları 3 için kolları sıvamaya başladı.

Netflix Bird Box filminden aylar sonra sahne çıkarttı!

Netflix Bird Box filminden aylar sonra sahne çıkarttı!

Netflix’in en çok ses getiren yapımlarından birisi haline gelen Bird Box yeniden gündemde. Netflix Bird Box filmini yayınladıktan 5 ay sonra eleştirilen sahneyi çıkartacağını açıkladı.

Galaksinin Koruyucuları yönetmen geri geliyor

Ancak beklenmeyen bir şekilde Temmuz ayında Disney‘in aldığı bir kararla James Gunn projeden el çektirildi.  Oyuncular arasında da olumsuz etki  yaratan bu karar sonrası, Drax‘ı oynayan Dave Bautista, James Gunn tekrar göreve gelmezse, Galaksinin Koruyucuları 3 filminde oynamayacağını açıklamıştı.

Bautista‘nın bu kararı sonrası hayranların Disney‘e olan baskısı daha da arttı. Öyle ki bir ara Hollywood‘da Disney stüdyoları karşısındaki bilboardlara James Gunn‘ın geri gelmesine yönelik afişler asıldı.

Galaksinin Koruyucuları 3 ne zaman gelecek?

Baskılara dayanamayan ve doğrusu projenin başına istediği gibi bir isim bulamayan Disney, Gunn ismine yeniden yönelmek zorunda kaldı. Zorunda kaldı diyoruz çünkü, Gunn aslında sebepsiz yere kovulmamıştı.

Çok eski tweetlerinde pedofiliyi ve tacizi öven cümleler kurmuş olan Gunn, Hollywood‘da baş gösteren taciz skandallarının arasına katılmış oldu. Ancak son gelişmelere bakılırsa, bu konuda samimi bir şekilde özür dileyen Gunn affedilerek tekrar projenin başına getirildi.

Ancak Disney ile yollarını ayrıldıktan sonra, Gunn boş durmadı. Öncelikle Supermen hikayesinin karanlık hali diyebileceğimiz Brightburn isimli filmini hayata geçiren yapımcı DC ile de anlaştı.

Suicide Squad 2 için kollarını sıvadı. Başarılı yapımcıyla yeniden anlaşan Disney ise Galaksinin Koruyucuları 3 için Suicide Squad 2 sonrasını beklemeye ikna oldu.

Yani Endgame sonrası boşluğa düşecek olan Marvel hayranları Galaksinin Koruyucuları 3 için biraz daha bekleyecek gibi görünüyor.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Gunn‘ın tekrar Galaksinin Koruyucuları projesinin başına getirilmesini nasıl buldunuz, yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle