Game of Thrones’a Birkaç Gün Kala Yeni Görseller Geldi

Game of Thrones’a Birkaç Gün Kala Yeni Görseller Geldi

  12 Nisan 2019

  246 Okunma

Game of Thrones 8. sezonu ile 14 Nisan’da hayranlarıyla buluşmaya ve final yapmaya hazırlanırken, diziden yeni görseller yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde tanıtım videoları yayınlanan ve diziyi heyecanla bekleyen hayranlarının iştahını kabartan Game of Thornes’tan bu sefer de yeni görseller yayınlandı. Game of Thrones’un popüler karakterlerinden olan Jon Snow, Sansa Stark, Jorah Mormont, Daenery...

Game of Thrones 8. sezonu ile 14 Nisan’da hayranlarıyla buluşmaya ve final yapmaya hazırlanırken, diziden yeni görseller yayınlandı.

 

Geçtiğimiz günlerde tanıtım videoları yayınlanan ve diziyi heyecanla bekleyen hayranlarının iştahını kabartan Game of Thornes’tan bu sefer de yeni görseller yayınlandı. Game of Thrones’un popüler karakterlerinden olan Jon Snow, Sansa Stark, Jorah Mormont, Daenerys Targaryen, Bran Stark ve Cersei Lannister’ın yer aldığı fotoğraflarda Game of Thrones hayranları diziye dair tüyolar bulabilirler.

Son sezonu 90 dakikalık 6 bölümden oluşacak olan Game of Thrones, izleyiciye televizyon tarihinin belki de en büyük savaşını yaşatacak! Bu büyük savaşa ek olarak, taht mücadelelerini ve yeni ittifakların kurulmasını da heyecanla izleyeceğimiz dizinin uyarlandığı kitapların yazarı George R. R. Martin, GoT’nin final yapmasına çok sıcak bakmadığını açıklamıştı.

Hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Game of Thorenes, sekizinci ve son sezonuyla hayranlarıyla son defa buluşup onlara son kışını yaşatarak veda edecek. Ancak bu vedanın ardından HBO, Game of Thrones hayranlarını hayal kırıklığına uğratmamak için oldukça yoğun çalışıp yeni diziler ve belgeseller üretecek.

Game of Thrones’un 8. sezonundan, final öncesi yayınlanan en güncel görselleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

Nisan ayında başlayacak ve yeni sezonları ekranda yer bulacak diğer dizileri merak ediyorsanız da bu rehberimize göz atabilirsiniz.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle