Game Of Thrones’dan Hayranlarına Teşekkür Videosu

Game Of Thrones’dan Hayranlarına Teşekkür Videosu

  21 Mayıs 2019

  561 Okunma

19 Mayıs Pazar günü final bölümünün yayınlanması ve kült dizinin ekranlara veda etmesinin ardından, dizinin oyuncularının yer aldığı bir video hayranlarıyla paylaşıldı. “Thank You Fans” adı ile yayınlanan videoda “Game of Thrones” oyuncuları Emilia Clarke, Kit Harington, Maisie Williams, Sophie Turner, Lena Headey, Gwendoline Christie gibi isimlerin, hayranlarına teşekkür etmelerinin yanı sıra...

19 Mayıs Pazar günü final bölümünün yayınlanması ve kült dizinin ekranlara veda etmesinin ardından, dizinin oyuncularının yer aldığı bir video hayranlarıyla paylaşıldı.

 

“Thank You Fans” adı ile yayınlanan videoda “Game of Thrones” oyuncuları Emilia Clarke, Kit Harington, Maisie Williams, Sophie Turner, Lena Headey, Gwendoline Christie gibi isimlerin, hayranlarına teşekkür etmelerinin yanı sıra, dizinin kritik ve akıllara kazınan bölümlerinden görüntüler de yer alıyor. Hayranlarını geçmişe döndürüp, hoş bir nostalji yaşatan videoda yer alan oyuncuların tek tek diziyi izleyen hayranlarına teşekkürlerini dile getiriyor.

19 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan “Game of Thrones” final bölümünün ardından, aslında 8. Sezonun başladığında beri devam eden eleştiriler en üst noktaya ulaştı. Dizinin hayranları, “Game of Thrones” 8. Sezonu beğenmedikleri için, dizinin son sezonunun yeniden çekilmesi taleplerini bir imza kampanyası başlatarak bile dile getirdiler. George R.R. Martin’in kitabından uyarlanan dizinin, kitabın önüne geçmesinin bu kötü sona sebep olduğunu savunan dizinin hayranları, diziyi yine kült olmuş ancak sonu seyircisini tatmin etmemiş bir başka dizi olan “Lost”a benzettiler.

“Game of Thrones”un 8. Sezonu ile ekranlara veda etmesinin ardından, bu hafta dizi ile aynı saatte HBO’nun özel olarak hazırlığı iki saatlik belgesel “Game of Thrones: The Last Watch” ekrandaki yerini alacak.

“Game of Thrones” oyuncularının da yer aldığı, “Thank You Fans” videosunu yukarıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle