Game Of Thrones’un 8.Sezonunun Yayınlanmamış Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Game Of Thrones’un 8.Sezonunun Yayınlanmamış Görüntüleri Ortaya Çıktı!

  26 Mayıs 2019

  519 Okunma

Her sezonuyla ekranlara damga vuran, yayınlanmadan aylar önce sayısız habere konu olan Game of Thrones’un son bölümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Ancak ekranlara veda eden efsanevi diziyi uzunca bir süre daha konuşacağız gibi gözüküyor.    Bu vedayı henüz sindirememişken Entertainment Weekly’nin yeni sayısında, Game Of Thrones’un son sezon çekimlerinden şimdiye kadar yayınlanmamış kareler ya...

Her sezonuyla ekranlara damga vuran, yayınlanmadan aylar önce sayısız habere konu olan Game of Thrones’un son bölümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Ancak ekranlara veda eden efsanevi diziyi uzunca bir süre daha konuşacağız gibi gözüküyor.

 

Bu vedayı henüz sindirememişken Entertainment Weekly’nin yeni sayısında, Game Of Thrones’un son sezon çekimlerinden şimdiye kadar yayınlanmamış kareler yayınlandı. Tekrar bölümleri haricinde oyuncuları asla aynı karakterlere bürünmüş olarak göremeyecek olmak elbet de kolay değil ancak Spin-off dizilerden gelecek haberler, diziden gelecek görülmemiş materyaller ve 26 Mayıs’ta HBO’da yayınlanacak iki saatlik perde arkası belgeseli The Last Watch’la GOT daha uzun süre gündemde kalacak gibi gözüküyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER