Game of Thrones’un Son Sezon Galasından Keyifli Görüntüler

Game of Thrones’un Son Sezon Galasından Keyifli Görüntüler

  5 Nisan 2019

  285 Okunma

New York'ta, ünlü HBO serisi Game of Thrones'un 16 Nisan 2019'da yayınlanacak olan 8. ve son sezonuna özel bir gala düzenlendi. Serinin ünlü oyuncularının tam kadro katıldığı gecede, eğlenceli kareler kameralara yansıdı. George R.R. Martin'in ünlü kitap serisinden uyarlanan epik televizyon dizisi Game of Thrones'un son sezonunda Gece Kralı, Jon Snow ve Daenerys Targaryen'in ordusu ve Cersei La...

New York’ta, ünlü HBO serisi Game of Thrones’un 16 Nisan 2019’da yayınlanacak olan 8. ve son sezonuna özel bir gala düzenlendi. Serinin ünlü oyuncularının tam kadro katıldığı gecede, eğlenceli kareler kameralara yansıdı.

 

George R.R. Martin’in ünlü kitap serisinden uyarlanan epik televizyon dizisi Game of Thrones’un son sezonunda Gece Kralı, Jon Snow ve Daenerys Targaryen’in ordusu ve Cersei Lannister arasında bir taht mücadelesi gerçekleşecek. Westeros’un hakimini öğreneceğimiz, merakla beklenen son sezonun galası dün New York’ta yapıldı.

 

Galaya, dizide Daenerys Targaryen’i canlandıran Emilia Clarke’dan, nam-ı diğer “Jon Snow” Kit Harington’a; dizide yer alan Türk oyuncu Sibel Kekilli’den, ilk sezonda hayatını kaybeden Ned Stark’ı canlandıran Sean Bean’e kadar birçok isim katıldı. Dizide kıyasıya mücadelelerini izlediğimiz birçok karakterin samimi görüntüleri kolay unutulacak cinsten değildi.

 

Game of Thrones’un 8. ve son sezonuna dair fragmanlar gelmeye devam ediyor. Diziden yayınlanan son fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz.

 

Galaya damga vuran fotoğraflardan oluşan galerimizeyse aşağıdan göz atabilirsiniz.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle