Game of Thrones’un Son Sezon Galasından Keyifli Görüntüler

Game of Thrones’un Son Sezon Galasından Keyifli Görüntüler

  5 Nisan 2019

  313 Okunma

New York'ta, ünlü HBO serisi Game of Thrones'un 16 Nisan 2019'da yayınlanacak olan 8. ve son sezonuna özel bir gala düzenlendi. Serinin ünlü oyuncularının tam kadro katıldığı gecede, eğlenceli kareler kameralara yansıdı.George R.R. Martin'in ünlü kitap serisinden uyarlanan epik televizyon dizisi Game of Thrones'un son sezonunda Gece Kralı, Jon Snow ve Daenerys Targaryen'in ordusu ve Cersei La...

New York’ta, ünlü HBO serisi Game of Thrones’un 16 Nisan 2019’da yayınlanacak olan 8. ve son sezonuna özel bir gala düzenlendi. Serinin ünlü oyuncularının tam kadro katıldığı gecede, eğlenceli kareler kameralara yansıdı.

 

George R.R. Martin’in ünlü kitap serisinden uyarlanan epik televizyon dizisi Game of Thrones’un son sezonunda Gece Kralı, Jon Snow ve Daenerys Targaryen’in ordusu ve Cersei Lannister arasında bir taht mücadelesi gerçekleşecek. Westeros’un hakimini öğreneceğimiz, merakla beklenen son sezonun galası dün New York’ta yapıldı.

 

Galaya, dizide Daenerys Targaryen’i canlandıran Emilia Clarke’dan, nam-ı diğer “Jon Snow” Kit Harington’a; dizide yer alan Türk oyuncu Sibel Kekilli’den, ilk sezonda hayatını kaybeden Ned Stark’ı canlandıran Sean Bean’e kadar birçok isim katıldı. Dizide kıyasıya mücadelelerini izlediğimiz birçok karakterin samimi görüntüleri kolay unutulacak cinsten değildi.

 

Game of Thrones’un 8. ve son sezonuna dair fragmanlar gelmeye devam ediyor. Diziden yayınlanan son fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz.

 

Galaya damga vuran fotoğraflardan oluşan galerimizeyse aşağıdan göz atabilirsiniz.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER