George Clooney Good Morning, Midnight ile Geri Geliyor!

George Clooney Good Morning, Midnight ile Geri Geliyor!

  27 Haziran 2019

  215 Okunma

Hollywood’un gelmiş geçmiş en başarılı aktörlerinden olan George Clooney, bir süre ara verdiği dizi evrenine Catch-22 ile geri dönmüştü. Clooney, şimdiyse yepyeni bir Netflix filmiyle karşımıza çıkacak.   Catch-22 aracılığı ile kendisini tekrar televizyon ekranında görme şansına eriştiğimiz George Clooney, hız kesmeden sahalara dönüyor! Üstelik Clooney, Lily Brooks-Dalton’ın romanından uyarlana...

Hollywood’un gelmiş geçmiş en başarılı aktörlerinden olan George Clooney, bir süre ara verdiği dizi evrenine Catch-22 ile geri dönmüştü. Clooney, şimdiyse yepyeni bir Netflix filmiyle karşımıza çıkacak.

 

Catch-22 aracılığı ile kendisini tekrar televizyon ekranında görme şansına eriştiğimiz George Clooney, hız kesmeden sahalara dönüyor! Üstelik Clooney, Lily Brooks-Dalton’ın romanından uyarlanacak olan Good Morning, Midnight‘ın yalnızca başrolü olmakla kalmayacak, aynı zaman da projenin yönetmenliğini üstlenecek. George Clooney’i filmde post-apokaliptik bir dünya düzeninde, Kuzey Kutbu’nda tek başına görev yapan bir bilim insanı olan Augustine olarak izleyeceğiz. Uzay aracı Aether’de bulunan bir astronotun hikâyesini anlatacak olan filmde, George Clooney’nin hayat vereceği Augustine karakterinin evine dönmek için çabalarken Aether’da tanıştığı astronot ile aralarında geçenlere de şahitlik edeceğiz.

 

Clooney, daha önce de The Revenant’ın senaristliğini üstlenmiş olan Mark L. Smith’in senaryosunu yazacağı “Good Morning, Midnight” ile ilgili olarak, uzun zamandır işlerini hayranlıkla takip ettiği bir senaristin filminde olacağı için çok ama çok mutlu olduğunu, hatta filmin senaryosu ilk eline geçtiğinde aklını kaybedecek gibi hissettiğini belirtti. Bir başka mutluluk kaynağının ise, bu projeyi Netflix’le birlikte hayata geçirmek olduğunu belirten oyuncuya, oyuncu kadrosunda eşlik edecek isimler ise henüz belli değil.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle