George Clooney Good Morning, Midnight ile Geri Geliyor!

George Clooney Good Morning, Midnight ile Geri Geliyor!

  27 Haziran 2019

  259 Okunma

Hollywood’un gelmiş geçmiş en başarılı aktörlerinden olan George Clooney, bir süre ara verdiği dizi evrenine Catch-22 ile geri dönmüştü. Clooney, şimdiyse yepyeni bir Netflix filmiyle karşımıza çıkacak.   Catch-22 aracılığı ile kendisini tekrar televizyon ekranında görme şansına eriştiğimiz George Clooney, hız kesmeden sahalara dönüyor! Üstelik Clooney, Lily Brooks-Dalton’ın romanından uyarlana...

Hollywood’un gelmiş geçmiş en başarılı aktörlerinden olan George Clooney, bir süre ara verdiği dizi evrenine Catch-22 ile geri dönmüştü. Clooney, şimdiyse yepyeni bir Netflix filmiyle karşımıza çıkacak.

 

Catch-22 aracılığı ile kendisini tekrar televizyon ekranında görme şansına eriştiğimiz George Clooney, hız kesmeden sahalara dönüyor! Üstelik Clooney, Lily Brooks-Dalton’ın romanından uyarlanacak olan Good Morning, Midnight‘ın yalnızca başrolü olmakla kalmayacak, aynı zaman da projenin yönetmenliğini üstlenecek. George Clooney’i filmde post-apokaliptik bir dünya düzeninde, Kuzey Kutbu’nda tek başına görev yapan bir bilim insanı olan Augustine olarak izleyeceğiz. Uzay aracı Aether’de bulunan bir astronotun hikâyesini anlatacak olan filmde, George Clooney’nin hayat vereceği Augustine karakterinin evine dönmek için çabalarken Aether’da tanıştığı astronot ile aralarında geçenlere de şahitlik edeceğiz.

 

Clooney, daha önce de The Revenant’ın senaristliğini üstlenmiş olan Mark L. Smith’in senaryosunu yazacağı “Good Morning, Midnight” ile ilgili olarak, uzun zamandır işlerini hayranlıkla takip ettiği bir senaristin filminde olacağı için çok ama çok mutlu olduğunu, hatta filmin senaryosu ilk eline geçtiğinde aklını kaybedecek gibi hissettiğini belirtti. Bir başka mutluluk kaynağının ise, bu projeyi Netflix’le birlikte hayata geçirmek olduğunu belirten oyuncuya, oyuncu kadrosunda eşlik edecek isimler ise henüz belli değil.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER