George Clooneyli Catch 22 Dizisinden Afiş ve Fragman Yayınlandı

George Clooneyli Catch 22 Dizisinden Afiş ve Fragman Yayınlandı

  29 Nisan 2019

  587 Okunma

George Clooney’nin yönetmen, yapımcı görevlerini üstlendiği ayrıca oyuncu olarak da kadrosunda yer aldığı, Joseph Heller’ın aynı isimli romanından televizyona uyarlanan Catch-22 dizisinden yeni bir afiş ve fragman yayınlandı.   George Clooney yıllar sonra Catch-22 dizisiyle televizyona geri dönüyor. Dizide yönetmen, yapımcı ve oyuncu olarak görev alan Clooney’e Kyle Chandler, Christopher Abbott...

George Clooney’nin yönetmen, yapımcı görevlerini üstlendiği ayrıca oyuncu olarak da kadrosunda yer aldığı, Joseph Heller’ın aynı isimli romanından televizyona uyarlanan Catch-22 dizisinden yeni bir afiş ve fragman yayınlandı.

 

George Clooney yıllar sonra Catch-22 dizisiyle televizyona geri dönüyor. Dizide yönetmen, yapımcı ve oyuncu olarak görev alan Clooney’e Kyle Chandler, Christopher Abbott, Hugh Laurie, Giancarlo Giannini, Daniel David Stewart, Rafi Gavron gibi isimler eşlik ediyor.

 

Joseph Heller’in romanından televizyona uyarlanan dizinin yaratıcılığını ise The Rover ve  Animal Kingdom gibi filmleri yazıp yöneten David Michôd ve Lion ile Oscar adaylığı kazanan Luke Davies üstleniyor.

 

Hikâyesini İngiliz dilinde içinden çıkılması mantıksal açıdan imkânsız bir durumu tanımlamak için kullanılan Catch 22 kavramı etrafında şekillendirilen dizi, 17 Mayıs tarihinde Hulu’da yayınlanacak.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER