Geri Sayım Başladı: “Hababam Sınıfı Yeniden” Geliyor!

Geri Sayım Başladı: “Hababam Sınıfı Yeniden” Geliyor!

  26 Mart 2019

  425 Okunma

Rıfat Ilgaz’ın unutulmaz eseri ve Yeşilçam’ın unutulmaz film serisi “Hababam Sınıfı” ‘Yeniden’ ve bu kez yeni karakterleriyle 5 Nisan’da geliyor!   Türk Sinemasının lider film serisi ve Rıfat Ilgaz’ın unutulmaz eseri Hababam Sınıfı, 4. nesil filmi ile geliyor. Yapımcılığını HANN’ın üstlendiği, yönetmenliğini ‘Biz Size Döneriz’ ve ‘Damat Takımı’ gibi gençlik filmleriyle tanınan başarılı yönetmen...

Rıfat Ilgaz’ın unutulmaz eseri ve Yeşilçam’ın unutulmaz film serisi “Hababam Sınıfı” ‘Yeniden’ ve bu kez yeni karakterleriyle 5 Nisan’da geliyor!

 

Türk Sinemasının lider film serisi ve Rıfat Ilgaz’ın unutulmaz eseri Hababam Sınıfı, 4. nesil filmi ile geliyor. Yapımcılığını HANN’ın üstlendiği, yönetmenliğini ‘Biz Size Döneriz’ ve ‘Damat Takımı’ gibi gençlik filmleriyle tanınan başarılı yönetmen Doğa Can Anafarta’nın üstlendiği “Hababam Sınıfı Yeniden” 5 Şubat 2019’da vizyona merhaba diyecek.

 

Filmde öğrencileri canlandıran oyuncuların birçoğu ise, 1975 yapımı Ertem Eğilmez’in ‘Hababam Sınıfı’nda olduğu gibi yine gazete ilanıyla bulundu. Binlerce kişinin başvurusu değerlendirilerek, 98 kişiyle deneme çekimi yapıldı. Çekimler sonrasında 69 kişiyle çalışmalar gerçekleşti. Ve ‘Hababam Sınıfı’nın sıralarına oturacak 12 oyuncu belli olmuş oldu.

 

Yeni nesil Hababam’ın okul öğretmenleri kadrosunda Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu, Sadi Celil Cengiz, Osman Alkaş, Hülya Duyar gibi isimler yer alırken, Hababam Sınıfı’nın öğrencileri ise Yusuf Çim, Özge Özacar, Giray Altınok, Sami Aksu ve Fırat Albayram gibi isimlerden oluşuyor!

 

Filmde, Türkiye’nin en efsanevi sınıfında, eğitim devam ediyor! Haylazlıklar 2019’da Duba Nuri, Format Hasan, Racon Faruk, Yakışıklı ve Düldül’le devam ediyor! Gelmiş geçmiş en eğlenceli sınıfta, kuşaklar boyu süren gelenekler de her yıl, ustalara saygısını da unutmadan aynı coşkuyla yerine getiriliyor! Öğrencilerinin ‘manitaleksia’ adı verdiği ‘okulda kız olamama’ rahatsızlığından yakınan Özel Çamlıca Erkek Lisesi’ni bir sürpriz bekliyor. Hababam sınıfı, okullarının yeniden karma eğitime geçeceğini öğreniyor ve ortalık her anlamda alev alıyor!

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle