Godzilla King Of The Monsters Filminin IMAX’e Özel Afişi Yayınlandı

Godzilla King Of The Monsters Filminin IMAX’e Özel Afişi Yayınlandı

  19 Mayıs 2019

  560 Okunma

İlk kez 1954 yılında sinemaseverlerin karşısına çıkan Godzilla, bugüne kadar yayınlanmış pek çok versiyonunun ardından şimdi de Godzilla: King of the Monsters ile beyazperdeye hazırlanan serinin yeni filmine ait IMAX özel afişi yayınlandı.   Yapımcılığını Legendary'nin üstlendiği ve hayli yüksek bir gişe beklentisine sahip olan film, Godzilla canavarının hikayeleştirildiği 35. , Hollywood stüdy...

İlk kez 1954 yılında sinemaseverlerin karşısına çıkan Godzilla, bugüne kadar yayınlanmış pek çok versiyonunun ardından şimdi de Godzilla: King of the Monsters ile beyazperdeye hazırlanan serinin yeni filmine ait IMAX özel afişi yayınlandı.

 

Yapımcılığını Legendary’nin üstlendiği ve hayli yüksek bir gişe beklentisine sahip olan film, Godzilla canavarının hikayeleştirildiği 35. , Hollywood stüdyolarında çekilen 3. film olarak kayıtlara geçicek. 2014 yılında çıkan Godzilla filminin devamı niteliğinde karşımıza çıkacak olan Godzilla: King of the Monsters filminde bugüne kadar yayınlanan poster ve görüntülerden çıkarılan sonuçlara göre Godzilla’nın, üç başlı Ghidorah ile verdiği savaşa tanıklık edeceğimiz biliniyor. (Elbette canavarlar arasında yaşanan bu çatışmalar, insanlığı da derinden etkileyecektir!)

 

Yönetmenliğini Michael Dougherty’nin üstlendiği filmin oyuncu kadrosundaki isimlerden bazıları ise, Stranger Things dizisiyle tanıdığımız Millie Bobby Brown ve Emmy ödüllü Kyle Chandler.

 

Godzilla serisinin yeni filmi Godzilla: King of the Monsters, 31 Mayıs’ta vizyona girecek

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER