Google Arama Motorunun Yeni Sürpriz Yumurtası: Thanos !

Google Arama Motorunun Yeni Sürpriz Yumurtası: Thanos !

  29 Nisan 2019

  573 Okunma

Google'ın yeni geliştirdiği sürpriz yumurta sayesinde Thanos'un gücünün yıkıcılığı ile arama sonuçlarında bir kere daha yüzleşmemiz mümkün!   Marvel Sinematik Evreni, ülkemizde 25 Nisan’da vizyona giren ve o güne kadar merakla beklenmiş olan Avengers: Endgame ile kapatacak. Sinema tarihine 2019 yılına damga vurması muhtemel olan ve gişe rekorları kırması beklenen film için bir sürpriz yumurta k...

Google’ın yeni geliştirdiği sürpriz yumurta sayesinde Thanos’un gücünün yıkıcılığı ile arama sonuçlarında bir kere daha yüzleşmemiz mümkün!

 

Marvel Sinematik Evreni, ülkemizde 25 Nisan’da vizyona giren ve o güne kadar merakla beklenmiş olan Avengers: Endgame ile kapatacak. Sinema tarihine 2019 yılına damga vurması muhtemel olan ve gişe rekorları kırması beklenen film için bir sürpriz yumurta kurgusu hazırlayan Google, Deli Titan Thanos’un yıkıcı etkisini arama sonuçlarına da yansıtmış.

 

Google arama motorunda “Thanos” arandığında aslında ilk bakışta, normal bir şekilde arama sonuçlarını görüntülediğinizi düşüneceksiniz ama ekranın sağ üst tarafına baktığınızda küçük bilgilendirme kutusunda Thanos karakterinin Infinity Gauntlet adlı meşhur eldiveninin durduğunu farkedeceksiniz. İşin en ilgi çekici kısmı ise şu; B-bu eldiven görseli düşündüğünüzden de büyük bir güce sahip!

 

Görsele tıkladığınız zaman, arama sonucu olarak çıkan bilgilerin yarısı aniden rastgele bir şekilde silinip gidiyor. Yani, yaklaşık 90 milyon sonuç bulan Google eldivene tıklanmasının ardından bu rakamı 45 milyona kadar indiriyor.

 

2018 yılında vizyona giren Avengers: Infinity War filminde Thanos’un kullandığı eldivenin evrendeki canlıların yarısını yok ettiğini hatırlayanlar, google’ın oluşturduğu bu yumurta ile arama sonuçlarının yarısını yok edebilmemiz arasındaki bağlantıyı kolayca kurmuştur. Eldivene tekrar tıklandığında ise kaybolan sonuçlar geri geliyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle