“Grass” Filminden Yeni Fragman Yayınlandı!

“Grass” Filminden Yeni Fragman Yayınlandı!

  25 Mart 2019

  321 Okunma

Güney Kore’li başarılı yönetmen Hong Sang-soo’nun yeni filmi “Grass” ın yeni fragmanı, sinemaseverlerle paylaşıldı.    Son olarak “Claire’nin Kamerası”, “Ertesi Gün” ve “Hotel By River” gibi başarılı filmlere imza atan Güney Kore sinemasının önde gelen yönetmenlerinden Hong Sang-soo,her yıl olduğu gibi bu yıl da birden fazla filme imza attı. Yaşlı bir şair ile sevgilisinin ihanetiyle yıkılan ge...

Güney Kore’li başarılı yönetmen Hong Sang-soo’nun yeni filmi “Grass” ın yeni fragmanı, sinemaseverlerle paylaşıldı. 

 

Son olarak “Claire’nin Kamerası”, “Ertesi Gün” ve “Hotel By River” gibi başarılı filmlere imza atan Güney Kore sinemasının önde gelen yönetmenlerinden Hong Sang-soo,her yıl olduğu gibi bu yıl da birden fazla filme imza attı. Yaşlı bir şair ile sevgilisinin ihanetiyle yıkılan genç bir kadının hikâyesini anlatan “Hotel by the River” ın ardından, kariyerindeki 22. uzun metrajlı yeni filmi “Grass” hakkında da yeni fragman yayınlandı!

 

Büyük bir çoğunluğu küçük bir kafede geçen “Grass” filmi, Dünya prömiyerini geçtiğimiz yıl Berlin Film Festivali’nin Forum bölümünde yapmıştı. Hong Kong, Melbourne ve New York F,lm Festivalleri’nde de yarışan filmin, Eylül ayında Güney Kore’de bir sonraki ay da ABD’de vizyona girmesi planlanıyor.

 

Filmde başlıca rolleri Kim Min-hee, Jung Jin-young ve Kim Sae-byuk paylaşıyor. Hikayede; bir köşede laptop‘unun başında oturan Areum, kafedeki diğer müşterileri gözlemliyor. Genç bir çift birbirlerini ciddi suçlarla itham ediyor, yaşlı bir adam genç aşığıyla arasını düzeltmeye çalışıyor, narsist bir yönetmen bir sonraki projesini şekillendirmeye çalışıyor. Tüm bunlar olurken Areum köşesinde oturup bir şeyler yazmaya devam ediyor. Areum kafede duyduklarını mı yazıyor, yoksa yazdıklarını mı duyuyor?

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle