Grease’ten Öncesini Summer Loving İle İzleyeceğiz

Grease’ten Öncesini Summer Loving İle İzleyeceğiz

  11 Nisan 2019

  167 Okunma

Sandy ve Danny’nin muhteşem yaz aşkını konu alan kült film Grease’in öncesinde geçenleri konu alacak Summer Loving için Paramount çalışmalara başladı. Summer Loving’in çekileceğinin resmi olarak duyurulmasının ardından film hakkında haberler de gelmeye başladı. Summer Loving’in senaryosunu Charlie’nin Melekleri: Tam Gaz, Büyük Balık, Charlie’nin Çikolata Fabrikası, Tim Burton’dan Ölü Gelin, Ka...

Sandy ve Danny’nin muhteşem yaz aşkını konu alan kült film Grease’in öncesinde geçenleri konu alacak Summer Loving için Paramount çalışmalara başladı.

 

Summer Loving’in çekileceğinin resmi olarak duyurulmasının ardından film hakkında haberler de gelmeye başladı. Summer Loving’in senaryosunu Charlie’nin Melekleri: Tam Gaz, Büyük Balık, Charlie’nin Çikolata Fabrikası, Tim Burton’dan Ölü Gelin, Karanlık Gölgeler gibi başarılı yapımlarda ve önümüzdeki ay vizyona girecek olan Aladdin filminde de imzası bulunan John August yazacak.

1978 yılında çekilen ve hala eskimeyen Grease, en iyi müzik dalında Oscar adaylığına hak kazanmış kült filmlerden biri olarak hafızalara kazınmıştır. Ayrı dünyaların insanları olan Sandy ve Danny’nin aşklarını izlediğimiz Grease’de Danny’i John Travolta canlandırırken, Sandy’e ise Olivia Newton John hayat vermiştir. Daha önce yapılan devam filmleri hayal kırıklığına uğratsa da, başarılı senarist John August’un Summer Loving’de kalem oynatacak olması beklentileri yükseltiyor.

Grease hayranlarının heyacanlarını zirveye çıkaran Summer Loving hakkında henüz senaristi ve filmin isminden başka bir bilgi paylaşılmadı. Filmin oyuncu kadrosunu ve yönetmeni konusunda gelecek bilgileri biz de sizler gibi merakla bekliyor olacağız.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle