Guillermo del Toro İmzalı ”Scary Stories to Tell in the Dark”tan Fragman Geldi!

Guillermo del Toro İmzalı ”Scary Stories to Tell in the Dark”tan Fragman Geldi!

  30 Mart 2019

  314 Okunma

Korku romanı yazarı Alvin Schwartz'ın seri kitaplarından uyarlanan “Scary Stories to Tell in the Dark” tan ilk teaser yayınlandı! Oscar ödüllü başarılı yönetmen Guillermo del Toro’nun hem yapımcısı olduğu, hem de senaryo grubunda yer aldığı korku filmi Scary Stories to Tell in the Dark, görücüye çıkıyor! Filmden ilk fragman, meraklılarıyla buluştu!   ABD’de  9 Ağustos 2019’da vizyona girecek o...

Korku romanı yazarı Alvin Schwartz’ın seri kitaplarından uyarlanan “Scary Stories to Tell in the Dark” tan ilk teaser yayınlandı!

 

Oscar ödüllü başarılı yönetmen Guillermo del Toro’nun hem yapımcısı olduğu, hem de senaryo grubunda yer aldığı korku filmi Scary Stories to Tell in the Dark, görücüye çıkıyor! Filmden ilk fragman, meraklılarıyla buluştu!

 

ABD’de  9 Ağustos 2019’da vizyona girecek olan filmin, ülkemiz için vizyon tarihi henüz netleşmedi. Filmin oyuncu kadrosunda ise Zoe Margaret Colletti, Dean Norris, Gil Bellows, Lorraine Toussaint ve Austin Abrams gibi isimler rol alıyor. 1968 yılının Amerikası’nda geçen filmin hikayesinde bir grup genç, nefes kesici bir şekilde korkunç ölümleri kapsayan birtakım gizemleri çözerek kasabalarını kurtarmak için korkularıyla yüzleşiyor.

 

Ünlü korku türü kitabı yazarı Alvin Schwartz’ın korku serisinin uyarlaması olacak filmin senaristleri arasında başı Pan’ın Labirenti ve Suyun Sesi filmleriyle ses getiren, Oscar ödüllü yönetmen Guillermo del Toro çekiyor. Senaryo grubunda ise Marcus Dunstan,  Patrick Melton,  John August,  Dan Hageman ve  Kevin Hageman gibi isimler yer alıyor.

 

Filmin yeni yayınlanan teaser’ının yanında, filmden yeni iki afiş de yayınlandı. Scary Stories to Tell in the Dark’ın ürkütücü iki afişini aşağıda görebilirsiniz.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle