Hayvan Mezarlığı’nın Vizyondan Önceki Son Fragmanı Paylaşıldı

Hayvan Mezarlığı’nın Vizyondan Önceki Son Fragmanı Paylaşıldı

  7 Nisan 2019

  277 Okunma

Vizyona girmesine sayılı günler kala Hayvan Mezarlığı (Pet Sematary) filminin son fragmanı sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. Hayvan Mezarlığı 5 Nisan 2019 tarihinde beyaz perdede izleyiciyle buluşacak. Stephen King’in 1983 yılında yazdığı aynı isimli romanından uyarlanan film, ikinci defa sinema perdesiyle buluşuyor. Filmin konusu ise; Dr. Louis Creed ve ailesinin Boston’da bir kırsala taşı...

Vizyona girmesine sayılı günler kala Hayvan Mezarlığı (Pet Sematary) filminin son fragmanı sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. Hayvan Mezarlığı 5 Nisan 2019 tarihinde beyaz perdede izleyiciyle buluşacak.

 

Stephen King’in 1983 yılında yazdığı aynı isimli romanından uyarlanan film, ikinci defa sinema perdesiyle buluşuyor. Filmin konusu ise; Dr. Louis Creed ve ailesinin Boston’da bir kırsala taşınması ile başlayan olaylar dizisini ele alıyor. Dr. Louis Creed’in (Jason Clarke) evlerinin yakınındaki gizemli hayvan mezarlığına keşfetmesiyle, Creed’ler için talihsizlik başlıyor. Louis, yaşadığı bir trajediden sonra garip komşusu Jud Crandall’a (John Lithgow) gidiyor ve işler çığırından çıkıyor.

Vizyona girmesine günler kalan korku-gerilim filmi Hayvan Mezarlığı’nın yönetmenliğini Şeytanın Gözleri, Holidays ve Postcards From the Future: The Chuck Palahniuk Documentary gibi yapımlardan tanıdığımız Kevin Kölsch ve aynı yapımlarda birlikte çalıştığı Dennis Widmyer üstleniyor. Yönetmenler, Stephen King’in kitabına olabildiğince sadık kalmaya çalıştıklarını ancak, izleyenlere de önceki filmlerden farklı bir deneyim yaşatmayı amaçladıklarını belirtmişlerdi. Merakla beklenen film, Dünya prömiyerini Mart ayında SXSW Film Festivali’nde yapmıştı.

Hayvan Mezarlığı’nda  Dr. Louis Creed’e Ölüm Yarışı, Halk Düşmanları, Terminator: Genisys ve Muhteşem Gatsby yapımlarından tanıdığımız Jason Clarke hayat veriyor. Oyuncu kadrosunda John Lithgow, Amy Seimetz ve Hugo Lavoie gibi önemli isimlerin de yer aldığı Hayvan Mezarlığı 5 Nisan’da vizyondaki yerini almadan önce, filmin son fragmanı yayınlandı.

Hayvan Mezarlığı’nın yayınlanan son fragmanını yukarıdan izleyebilirsiniz.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle