HBO’nun Komedi Dizisi The Righteous Gemstones’tan

HBO’nun Komedi Dizisi The Righteous Gemstones’tan

  6 Temmuz 2019

  152 Okunma

18 Ağustos 2019’da ilk sezonu  ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanan “The Righteous Gemstones”tan bir fragman paylaşıldı. HBO’nun yeni komedi dizisi “The Righteous Gemstones”, TV aracılığı ile misyonerlik yaparak Yüce İsa adına bağış toplayan Gemstone ailesinin hayatına odaklanıyor. Bir şekilde dünya çapında büyük bir üne kavuşan ailenin hikayesini oldukça eğlenceli bir dille ekrana taşıyacak d...

18 Ağustos 2019’da ilk sezonu  ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanan “The Righteous Gemstones”tan bir fragman paylaşıldı.

 

HBO’nun yeni komedi dizisi “The Righteous Gemstones”, TV aracılığı ile misyonerlik yaparak Yüce İsa adına bağış toplayan Gemstone ailesinin hayatına odaklanıyor. Bir şekilde dünya çapında büyük bir üne kavuşan ailenin hikayesini oldukça eğlenceli bir dille ekrana taşıyacak dizide Kelton DuMont, Gavin Munn, James DuMont, Valyn Hall, John Goodman, Charles D. Clark ve Adam Devine gibi isimler yer alıyor.

“The Righteous Gemstones”un yaratıcılığını ise “Çılgın Hırsız”, “Git Başımdan”, “Aklı Havada” ve “Şıpsevdi” gibi yapımlardan tanıdığımız Danny McBride’ın üstleniyor olması da dizinin gerçekten komik olacağı konusundaki beklentileri yükseltiyor.

Yeni bir fragmanı yayınlanan “The Righteous Gemstones”un ilk sezonu 9 bölüm olarak planlanmış. Diziden yayınlanan fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER