Hellboy’dan 18+ Video ve Karakter Posterleri

Hellboy’dan 18+ Video ve Karakter Posterleri

  9 Nisan 2019

  210 Okunma

Bu hafta vizyondaki yerini alacak olan, David Harbour ve Ian McShane'in başrollerini üstlendiği Hellboy’dan oldukça kanlı ve 18 yaş sınırı taşıyan yeni bir video ve karanlık bir arka planın hakim olduğu karakter posterleri paylaşıldı.   Şiddet içeriğine sahip olması nedeniyle, 18+ yaş sınırı konan Hellboy’un yeni klibinde, bu yaş sınırının sebebini epey net bir şekilde görebiliyoruz. Filmin kan...

Bu hafta vizyondaki yerini alacak olan, David Harbour ve Ian McShane’in başrollerini üstlendiği Hellboy’dan oldukça kanlı ve 18 yaş sınırı taşıyan yeni bir video ve karanlık bir arka planın hakim olduğu karakter posterleri paylaşıldı.

Şiddet içeriğine sahip olması nedeniyle, 18+ yaş sınırı konan Hellboy’un yeni klibinde, bu yaş sınırının sebebini epey net bir şekilde görebiliyoruz. Filmin kanlı sahnelerinin yer aldığı tanıtım videosunun da film gibi 18 yaş sınırı bulunuyor.

Mike Mignola’nın çizgi romanından uyarlanan filmin senaryosunu ise Zorlu İkili, Eureka ve Haunted gibi yapımlardan tanıdğımız Andrew Cosby yazdı. Bu hafta vizyona girmesi heyecanla beklenen filmin başrol karakteri Hellboy’a ise sevilen Netflix dizisi Stranger Things dizisiyle tanıdığımız David Harbour hayat veriyor. Filmin oyuncu kadrosunda David Harbour’a Ian McShane, Milla Jovovich, Daniel Dae Kim, Sasha Lane gibi ünlü  isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini ise Cehenneme Bir Adım, Son Savaşçı, Doomsday ve Köpek Askerler yapımlarından tanınan Neil Marshall üstleniyor.

Hellboy’un fantastik dünya ve insanların arasında sıkışıp kalmasını konu alan film, aynı zamanda Hellboy’un, Merlin’in güçlerini çalan kötü büyücü olan Nimue’den intikam almak İngiltere’ye gidişini de anlatıyor. İkilinin savaşı dünyanın sonunu getirecek güçte olduğundan, Hellboy bir yandan da bunu engellemeye çalışıyor.

Merakla beklenen ve remake filmi olan Hellboy 12 Nisan 2019 tarihinde, yani bu Cuma vizyonda hayranlarıyla buluşacak.

Filmin 18+ olarak yayınlanan videosunu yukarıda, karakter posterlerini ise aşağıda bulabilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle