Heyecanla Beklenen Oyuncak Hikayesi 4’ten Türkçe Dublajlı Fragman Yayınlandı

Heyecanla Beklenen Oyuncak Hikayesi 4’ten Türkçe Dublajlı Fragman Yayınlandı

  28 Mayıs 2019

  532 Okunma

Vizyona girmesine bir aydan az zaman kalan “Oyuncak Hikayesi” serisinin 4. Filmi “Oyuncak Hikayesi 4”ten yepyeni Türkçe dublajlı fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu.   21 Haziran 2019 tarihinde vizyonda sevenleriyle buluşacak olan animasyon filminin ilki 1995 yılında yayınlanmıştı. 24. Yaşında ve son filminden tam 9 yıl sonra yeniden sinema perdesine dönecek olan “Oyuncak Hikayesi 4”ün yön...

Vizyona girmesine bir aydan az zaman kalan “Oyuncak Hikayesi” serisinin 4. Filmi “Oyuncak Hikayesi 4”ten yepyeni Türkçe dublajlı fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu.

21 Haziran 2019 tarihinde vizyonda sevenleriyle buluşacak olan animasyon filminin ilki 1995 yılında yayınlanmıştı. 24. Yaşında ve son filminden tam 9 yıl sonra yeniden sinema perdesine dönecek olan “Oyuncak Hikayesi 4”ün yönetmenliğini serinin ilk iki filminde de yönetmen olarak görev yapan, ayrıca çok sevilen animasyonlardan  “Yukarı Bak!”ın da yönetmeni olarak tanıdığımız John Lasseter üstleniyor. Merakla beklenen filmin senaryosunu ise Andrew Stanton,  Rashida Jones,  John Lasseter ve Will McCormack’tan oluşan bir ekip kaleme alıyor.

Yepyeni bir fragmanı paylaşılan filmin seslendirmesini ise Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack, Patricia Arquette, Bonnie Hunt gibi ünlü isimlerin yer aldığı bir kadro gerçekleştiriyor.

“Oyuncak Hikayesi 4″te Woody, Buzz Lightyear ve arkadaşları ile 9 yıl aradan sonra sinema perdesinde buluşurken aralarına yeni katılan Forky ile de tanışacağız. Ekibin katılan yeni üyesiyle, daha eğlenceli ve daha heyecanlı maceralanı izleyeceğimiz “Oyuncak Hikayesi 4″ün yayınlanan son fragmanını yukarıda bulabilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle