Heyecanla Beklenen Shazam! 6 Güç’ten Yeni Fragman Geldi

Heyecanla Beklenen Shazam! 6 Güç’ten Yeni Fragman Geldi

  6 Mart 2019

  310 Okunma

5 Nisan 2019’da beyaz perdede seyirciyle buluşacak olan fantastik film Shazam! 6 Güç’ten yeni bir fragman yayınlandı. Spiral, Shades of Ray, Chuck, Thor: Karanlık Dünya, Heroes Reborn gibi yapımlarda yer alan Zachary Levi'nin 6 farklı süper güce sahip kahramana hayat verdiği fantastik aksiyon filmi Shazam! 6 Güç’ün senaryosunu Henry Gayden ve Darren Lemke kaleme alıyor. Heyecanla beklenen DC f...

5 Nisan 2019’da beyaz perdede seyirciyle buluşacak olan fantastik film Shazam! 6 Güç’ten yeni bir fragman yayınlandı.

 

Spiral, Shades of Ray, Chuck, Thor: Karanlık Dünya, Heroes Reborn gibi yapımlarda yer alan Zachary Levi’nin 6 farklı süper güce sahip kahramana hayat verdiği fantastik aksiyon filmi Shazam! 6 Güç’ün senaryosunu Henry Gayden ve Darren Lemke kaleme alıyor. Heyecanla beklenen DC filminin yönetmen koltuğunda ise Işıklar Sönünce ve Anabelle: Kötülüğün Doğuşu filmlerinin de yönetmenliğini üstlenen David F. Sandberg oturuyor.

Shazam! 6 Güç’ün konusu ise şöyle: “Birçok koruyucu ailenin yanından kaçmış kimsesiz bir çocuk olan 14 yaşındaki Billy Batson (Asher Angel), kendisini yanına alan son ailede, başka kimsesiz çocuklarla birlikte yaşama şansı bulur. En yakın arkadaşı ise engelli bir genç olan Freddy (Jack Dylan Grazer) olur. Billy, bir gün metroda yolculuk ederken karşısına çıkan antik çağlardan kalma büyücü, ona adını söylediği anda Billy’ye yetişkin bir süper kahramana dönüşme gücü verir. Shazam! (Zachary Levi) olarak güçlerini keşfetmeye çalışan Billy, bir yandan da kötü kalpli Dr. Thaddeus Sivana’yı (Mark Strong) durdurmakla uğraşacaktır.”

Ülkemizde 5 Nisan 2019 tarihinde vizyona girecek olan Shazam! 6 Güç’ten, vizyon tarihine bir ay kala yepyeni bir fragman geldi. Haydi izleyelim!

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle