His Dark Materials’dan Fragman Paylaşıldı

His Dark Materials’dan Fragman Paylaşıldı

  20 Mayıs 2019

  566 Okunma

James McAvoy ve Dafne Keen’in rol aldığı BBC/HBO dizisi “His Dark Materials”tan fragman paylaşıldı.Philip Pullman ve Jack Thorne tarafından senaryosu yazılan dizi, Lyra isimli bir genç kızın kayıp arkadaşını aramasının hikayesine odaklanıyor. Başka bir dünyadan olan Lyra’nın kayıp arkadaşını araması, bir süre sonra Dust isimli gizemli bir fenomeni arayışa dönüşüyor. Paralel evrenler arası sey...

James McAvoy ve Dafne Keen’in rol aldığı BBC/HBO dizisi “His Dark Materials”tan fragman paylaşıldı.

 

Philip Pullman ve Jack Thorne tarafından senaryosu yazılan dizi, Lyra isimli bir genç kızın kayıp arkadaşını aramasının hikayesine odaklanıyor. Başka bir dünyadan olan Lyra’nın kayıp arkadaşını araması, bir süre sonra Dust isimli gizemli bir fenomeni arayışa dönüşüyor. Paralel evrenler arası seyahatlerindeki Lyra bir başka arkadaşıyla daha tanışır ve iki gencin büyülü maceraları devam eder.

“His Dark Materials”ın yönetmenliğini ise, farklı bölümlerde farklı yönetmenler üstleniyor. Bu yönetmenler arasında Tom Hooper, Otto Bathurst, Euros Lyn  de yer alıyor.

Merakla beklenen dizide Lyra Belacqua karakterine Dafne Keen hayat verirken; James Mc avoy’u ise Lord Asriel rolünde göreceğiz. “His Dark Materials”de ayrıca Ian Peck, Ruta Gedmintas, Ruth Wilson, Anne-Marie Duff ve Lin- Manuel Miranda gibi isimler de yer alacak.

“His Dark Materials”in 8 bölümden oluşacak birinci sezonu ile bu yıl içerisinde izleyiciyle buluşması bekleniyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER