Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi ertelendi!- ShiftDelete.Net

Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi ertelendi!- ShiftDelete.Net

  10 Mart 2019

  282 Okunma

Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi değiştirildi! u bekleyenlere kötü bir haberimiz var. Daha önceden açıklanan Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi daha ile bir tarihe alındı!

Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi değiştirildi! u bekleyenlere kötü bir haberimiz var. Daha önceden açıklanan Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi daha ile bir tarihe alındı!

Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw’dan ilk fragman!

Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw’dan ilk fragman!

Baş rollerinde Dwayne Johnson’ın ve Jason Statham’ın yer aldığı Hobbs and Shaw’dan ilk fragman geldi. İşte,karşınızda Hızlı ve Öfkeli’nin spin-off filmini olan Hobbs and Shaw fragmanı!

Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi ertelendi!

Hatırlarsanız, daha önceden yapılan açıklamayla Hızlı ve Öfkeli 9′un vizyona gireceği tarih 10 Nisan 2020 olarak açıklanmıştı. Ancak, yapımcılardan gelen son açıklama ile beraber Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi, 22 Mayıs 2020‘ye kaydırılmış durumda.

Henüz, söz konusu bu durum hakkında resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, yapımcı firmaya yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda gecikmenin ana nedeni, serinin 9’uncu filmi ile beraber vizyona girecek olan yapımlar olarak gösteriliyor.

Universal has just announced that ‘Fast & Furious 9’ (still to be titled) will drive from its Easter weekend April 10, 2020 release date to May 22, 2020, which is Memorial Day weekend https://t.co/tM4Hb5kKD8

— Deadline Hollywood (@DEADLINE) February 15, 2019

Bildiğiniz üzere James Bond’un yeni filminin 8 Nisan 2020‘de vizyona gireceği açıklanmıştı. Bu sebepten dolayı iki filmin gişesinin çakışmaması adına böyle bir ertelemeye başvurulmuş olunabilir.

Bununla beraber, söz konusu gecikme ile ilgili ortaya atılan bir diğer iddiaya göreyse Hızlı ve Öfkeli serisinin ilk spin-off filmi olan Hobbs & Shaw‘un böyle bir gecikmeye sebep olduğu da tahmin ediliyor.

Hızlı ve Öfkeli 9’da bizleri neler bekliyor?

Çekimlerinin bu ay içerisinde Londra’da başlayan Hızlı ve Öfkeli 9‘da bizleri birçok sürpriz bekliyor. Son paylaşılan raporlara göre, 2013 yılında talihsiz bir trafik kazası sonucunda, hayata veda eden Paul Walker’ın canlandırmış olduğu Brian O’conner karakterinin seriye geri döneceği ileri sürülmüştü.

Hatırlarsanız, Brian’ı serinin devam filmlerinde daha fazla ilgi toplamak adına geri döndürmeyi planlayan yapımcıların önünde hiç bir engel bulunmadığını da belirtmiştik.

Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi

Yetkililer tarafından bu konu hakkında henüz resmi bir açıklamanın yapılmadığını da belirtelim.

Serinin dokuzuncu filmi hakkında paylaşılan diğer detaylara göre, serinin dördüncü filminden altıncı filmine kadar yöneten Justin Lin yeniden yönetmen koltuğuna oturacak. Ayrıca paylaşılan raporda, serinin final filmini de Justin Lin yöneteceği düşünülüyor.

Peki, siz serinin dokuzuncu filmi hakkında ortaya atılan bu iddialar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle