Human Discoveries’den İlk Fragman Nihayet Geldi

Human Discoveries’den İlk Fragman Nihayet Geldi

  5 Temmuz 2019

  162 Okunma

Facebook’un yeni uygulaması Facebook Watch için hazırlanan “Human Discoveries” isimli animasyon dizisinden ilk fragman geldi.Günümüz insanlarının sorunlarını, ilk insanların gözünden bakarak inceleyecek olan dizi orijinal senaryosuyla olduğu kadar güçlü seslendirme kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekti! Seslendirme kadrosunda “17 Yeniden”, “High School Musical” serisi ve “Kardeşimden Sonra” ...

Facebook’un yeni uygulaması Facebook Watch için hazırlanan “Human Discoveries” isimli animasyon dizisinden ilk fragman geldi.

 

Günümüz insanlarının sorunlarını, ilk insanların gözünden bakarak inceleyecek olan dizi orijinal senaryosuyla olduğu kadar güçlü seslendirme kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekti! Seslendirme kadrosunda “17 Yeniden”, “High School Musical” serisi ve “Kardeşimden Sonra” gibi yapımlardan Zac Efron ve “Aklı Havada” yapımı ile Oscar adaylığı kazanan Anna Kendrick yer alıyor. Ayrıca Lisa Kudrow, Paul Scheer, Jillian Bell, Lamorne Morris ve Ed Begley Jr da “Human Discoveries” kadrosunda kendisine yer bulan isimlerden!

16 Temmuz tarihinde yeni platformda izleyici ile buluşacak olan “Human Discoveries”in kaç bölümden oluşacağı ise hala belirsizliğini koruyor. Merakla beklenen animasyon dizisinin ilk fragmanını yukarıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER