Is There Still Sex in the City, Sex in The City’nin Devam Dizisi mi Olacak?

Is There Still Sex in the City, Sex in The City’nin Devam Dizisi mi Olacak?

  29 Mart 2019

  318 Okunma

Bir anda gelen Sex and The City’nin devam dizisinin yapılacağı haberleri, dizinin hayranlarını çok sevindirdi. Sex and The City’nin devamı niteliğini taşıyacağı haberleri yayılan yeni dizi, dizinin sevenlerini oldukça heyecanlandırdı. Ancak Candace Bushnell’in, Is There Still Sex in the City kitabından aynı isimle uyarlanacak olan dizinin kahramanları Sex and The City’den tanıdığımız Carrie, M...

Bir anda gelen Sex and The City’nin devam dizisinin yapılacağı haberleri, dizinin hayranlarını çok sevindirdi.

 

Sex and The City’nin devamı niteliğini taşıyacağı haberleri yayılan yeni dizi, dizinin sevenlerini oldukça heyecanlandırdı. Ancak Candace Bushnell’in, Is There Still Sex in the City kitabından aynı isimle uyarlanacak olan dizinin kahramanları Sex and The City’den tanıdığımız Carrie, Miranda, Charlotte ve Samantha olmayacak.

Bu yıl sonuna doğru çekimlerine başlanması planlanan dizinin, 50 yaş üzerindeki bir grup arkadaşın hikayesine odaklanacağı belirtildi. Manhattan’ın Meşhur Yukarı Doğu Yakası’nda yaşayan, “orta yaşlı” bir kadın arkadaş grubunun, aşk, seks ve arkadaşlık maceralarını konu alacak olan dizi, tam olarak bir Sex and The City devamı olmayacaksa da, Sex in the City severlerin, hoşlanacağı bir yapım olabileceğini düşündürtüyor.

Sex and The City dizisi, ardından The Carrie Diaries, Sex and The City filmi ve Sex and The City filminin ikincisi ile gönüllere taht kuran serinin tam olarak devamı niteliğinde olmayacaksa da Is There Still Sex in the City’nin ekranlarla buluşacak olması yapımın hayranlarını sevindirdi.

Is There Still Sex in the City hakkında henüz çok fazla bilgi bulunmamakta, yeni haberler geldikçe sizlerle paylaşmaktan mutlu olacağız.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle