It’s Always Sunny In Philadelphia Ekibi 14.sezon İçin Çekimlere Başladı

It’s Always Sunny In Philadelphia Ekibi 14.sezon İçin Çekimlere Başladı

  16 Haziran 2019

  376 Okunma

Ekranların en uzun soluklu dizisi olan It’s Always Sunny in Philadelphia’nın yapımcı, yazar ve aynı zamanda oyuncusu olan Glenn Howerton, şahsi Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dizinin 14. sezonunun çekim hazırlıklarının başladığını duyurdu.   Bu diziye dair son zamanlarda alınan ilk haber değil; geçtiğimiz Mayıs ayında dadizinin yaratıcısı olan ve aynı zamanda Mac karakterini canlandıra...

Ekranların en uzun soluklu dizisi olan It’s Always Sunny in Philadelphia’nın yapımcı, yazar ve aynı zamanda oyuncusu olan Glenn Howerton, şahsi Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dizinin 14. sezonunun çekim hazırlıklarının başladığını duyurdu.

 

Bu diziye dair son zamanlarda alınan ilk haber değil; geçtiğimiz Mayıs ayında dadizinin yaratıcısı olan ve aynı zamanda Mac karakterini canlandıran Rob McElhenney de, yeni sezon senaryosunun yazılmaya başlandığını şahsi Instagram hesabından duyuran isim olmuştu.

 

Bu güne kadar alınan haberler yalnızca çekimlere başlangıç seviyesinde kalmışken haliyle sevgili çetemizle ne zaman yeni bir buluşmamız olacağı konusu hala muallakta.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER