James Franco’nun ‘Zeroville’i Sonunda Geliyor!

James Franco’nun ‘Zeroville’i Sonunda Geliyor!

  8 Nisan 2019

  228 Okunma

James Franco’nun 2015 yılında vizyona girecekken dağıtım şirketinin iflas etmesi nedeniyle beyaz perdede göremediğimiz filmi Zeroville, yeni bir anlaşma sayesinde seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.   William Faulkner’ın

James Franco’nun 2015 yılında vizyona girecekken dağıtım şirketinin iflas etmesi nedeniyle beyaz perdede göremediğimiz filmi Zeroville, yeni bir anlaşma sayesinde seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

William Faulkner’ın “The Sound and the Fury” ve Cormac McCarthy’nin “Child of God” kitaplarını sinemaya uyarlamış olan James Franco, çok satan ve ilgi gören roman “Zeroville”i de gözüne kestirmişti. Filmin tüm hazırlıkları tamamlanmış ve film, vizyon için sıra beklerken anlaşmalı oldukları dağıtım şirketinin iflası ile boşa çıkan Zeroville, uzun süre tozlu raflarda beklemek zorunda kalmıştı. Son gelişmelere göre, myCinema adlı dağıtım şirketinin Zeroville filminin haklarını satın almasıyla filmin vizyona girmesi planlanıyor.

 

Senaristliğini Paul Felten ve Ian Olds ikilisinin yaptığı film, 60’ların sonunda Los Angeles’a gelen bir aktörün sinema endüstrisinin döngüsündeki hikâyesine odaklanıyor. Sinemaya olan tutkusunu kafasındaki Montgomery Clift ve Elizabeth Taylor dövmesiyle de bir üst seviyeye taşıyan Ike “Vikar” Jerome’un (James Franco) 1969 yılında Hollywood’a taşınmasıyla başlayan hikâye, Vikar’ın yolunun tüm Hollywood partilerinin gurusu olan Viking Man (Seth Rogen) ile tanışmasıyla değişmesini anlatıyor.

 

James Franco, Seth Rogen, Megan Fox, Joey King, Will Ferrell, Dave Franco, Danny McBride ve Jacki Weaver gibi isimlerin  oyuncu kadrosunda yer aldığı Zeroville’in vizyon tarihi hakkında net bir bilgi verilmiş olmasa da, filmin 2019’un sonbahar aylarında vizyonda olabileceği konuşuluyor.

 

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle