Joaquin Phoenix’li ‘Joker’ Filminin İlk Posteri Yayınlandı

Joaquin Phoenix’li ‘Joker’ Filminin İlk Posteri Yayınlandı

  4 Nisan 2019

  292 Okunma

Warner Bros. Stüdyoları tarafından çekilen “Joker” filminin ilk posteri yayınlandı. Joaquin Phoenix, tek başına ve “mutlu bir yüz”e sahip.    2019 yapımı Joker filmi için hazırlanan ilk poster dün Warner Bros. stüdyoları tarafından yayınlandı. Poster genel olara , Joker'in gökyüzüne baktığı ve yüzündekilerin açıkça kan olduğu anlaşılan bir şekilde tasarlanmış. Geçtiğimiz Eylül ayında filmin yön...

Warner Bros. Stüdyoları tarafından çekilen “Joker” filminin ilk posteri yayınlandı. Joaquin Phoenix, tek başına ve “mutlu bir yüz”e sahip. 

 

2019 yapımı Joker filmi için hazırlanan ilk poster dün Warner Bros. stüdyoları tarafından yayınlandı. Poster genel olara , Joker’in gökyüzüne baktığı ve yüzündekilerin açıkça kan olduğu anlaşılan bir şekilde tasarlanmış. Geçtiğimiz Eylül ayında filmin yönetmeni Todd Phillips, Joker makyajı yapılmış haldeki Joaquin Phoenix’in bir ekran testini paylaştığı için çok da sürpriz olmayan bu tasarıma sahip poster bekleyenlerinin takdirine sunuldu. Asıl ön görülmemiş haber ise afişin üzerine ilk fragmanın Çarşamba günü yayınlanacağına dair bir not düşülmüş olması.

 

Robert De Niro, Zazie Beetz, Frances Conroy ve Marc Maron’un da kadrosunda yer aldığı Joker filmi 4 Ekim 2019’da vizyona girecek. Joker’in solo filmi, Batman’in en kötü şöhretli düşmanının köklerini takip edecek. Joker hayatla mücadele halindeki bir komedyenden gerçek bir suçluya dönüşecek.

Film, “Toplum tarafından hiçe sayılan bir adamın incelemesi… Sadece cesur bir karakter çalışması değil, aynı zamanda daha geniş çaplı uyarıcı bir masal.” olarak tanımlanıyor.

 

Merakla beklenen film 4 Ekimde vizyondaki yerini almadan önce bizi başka ne sürprizler bekliyor hep beraber göreceğiz!

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle