Joker’den Yeni Bir Görsel Yaş Sınırı Haberi İle Birlikte Geldi

Joker’den Yeni Bir Görsel Yaş Sınırı Haberi İle Birlikte Geldi

  19 Haziran 2019

  294 Okunma

Yapımcı ve yönetmenliğini “Felekten Bir Gece”, “Git Başımdan”, “Project X” yapımlarında imzası bulunan Todd Philips’in üstlenliği “Joker”, vizyona 18 üstü yaş sınırı ile girecek. Filmi 18 yaşın altındakiler velileriyle birlikte izleyebilecekler. Joker karakterini Arthur Fleck olarak, Joker olmadan önceki haliyle göreceğimiz film; başarısız bir stand-up komedyeninin çığrıdan çıkıp, psikopat bir...

Yapımcı ve yönetmenliğini “Felekten Bir Gece”, “Git Başımdan”, “Project X” yapımlarında imzası bulunan Todd Philips’in üstlenliği “Joker”, vizyona 18 üstü yaş sınırı ile girecek. Filmi 18 yaşın altındakiler velileriyle birlikte izleyebilecekler.

 

Joker karakterini Arthur Fleck olarak, Joker olmadan önceki haliyle göreceğimiz film; başarısız bir stand-up komedyeninin çığrıdan çıkıp, psikopat bir katile dönüşmesini konu alıyor. “Joker”in solo filminin senaryosunu ise filmin yönetmeni Todd Philips ile birlikte “8 Mil” filmi ile hatırlayacağımız Scott Silver kaleme alıyor.

“Joker” filminin başrolünde Joker/Arthur Fleck karakterine Joaquin Phoenix hayat verirken Zazie Beetz, Robert De Niro, Frances Conroy, Douglas Hodge gibi önemli isimler de yapımda yer alıyor. Filmde Bruce Wayne’in gençliğine Dante Pereira-Olson can verirken, Batman’in babası Thomas Wayne’i ise Brett Cullen canlandırıyor.

Filmden Joaquin Phoenix’li bir kareyi “Last Touches” yani “Son dokunuşlar” notu ile paylaşan Todd Philips, fotoğrafa yorum yapan hayranlarından birine filmin 18 yaş sınırı ile vizyona gireceğini söyledi. Bunun zaten sinemaseverler tarafından da tahmin edildiğini düşündüğünü belirten yönetmen; filmden başka kareleri de paylaşacağını müjdeledi.

4 Ekim 2019 tarihinde ülkemizdeki yerini alacak olan “Joker”den yayınlanan görseli aşağıda bulabilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle