Keanu Reeves, Marvel Sinematik Evreninde Mi Yer Alacak?

Keanu Reeves, Marvel Sinematik Evreninde Mi Yer Alacak?

  24 Haziran 2019

  241 Okunma

Keanu Reeves, yeni John Wick filmi ile birlikte yeniden gündeme oturdu. Tecrübeli oyuncu Cyberpunk 2077 oyununun fragmanında boy göstermesi ile birlikte de video oyunu hayranlarının ve internetin desteğini arkasına aldı. Mütevazı tavırları ve profesyonelliği ile sevilmemesi zor bir karakter haline gelen Reeves, Marvel Studios yapımcısı Kevin Feige'nin de birlikte çalışmak istediği bir isim. Ree...

Keanu Reeves, yeni John Wick filmi ile birlikte yeniden gündeme oturdu. Tecrübeli oyuncu Cyberpunk 2077 oyununun fragmanında boy göstermesi ile birlikte de video oyunu hayranlarının ve internetin desteğini arkasına aldı. Mütevazı tavırları ve profesyonelliği ile sevilmemesi zor bir karakter haline gelen Reeves, Marvel Studios yapımcısı Kevin Feige’nin de birlikte çalışmak istediği bir isim. Reeves’in Marvel filmlerinde yer alıp almayacağı henüz belli olmasa da internette spekülasyonlar dolaşmaya başladı bile.

 

Marvel Studios yapımcısı Kevin Feige her zaman yeni filmlerin neleri kapsayacağını biliyor olsa da hayranların kafası hiçbir zaman onun kadar net olmuyor. Özellikle Avengers: Endgame sonrası Marvel Sinematik Evrenine neler olacağı ile ilgili çok fazla soru var: Avengers yeni üyeler ile yoluna devam edecek mi? Başka bir süper takım mı kurulacak? Yeni Marvel filmlerinde bir süper takımın maceralarına değil de galaksinin farklı köşelerinden hikayelere mi ortak olacağız? Bütün bu sorular cevapsız kalmış olsa da Feige’den bir konuda net bir açıklama geldi: Kevin Feige Keanu Reeves’i Marvel Sinematik Evreninde görmek istiyor ve bu konu üzerine bir miktar kafa yormuş.

 

”Neredeyse çekeceğimiz her filmin öncesinde Keanu Reeves’e haber verdik” diyen Feige, ”Reeves eğer Marvel Sinematik Evreninde yer alacaksa bunun ne zaman olacağını bilmiyorum ancak bunu olabilecek en doğru şekilde gerçekleştirmek istiyoruz.” açıklamasında bulundu.

 

Henüz durum netleşmiş olmasa da intenette spekülasyonlar yapılmaya başlandı bile. Birçok Marvel hayranının görüşü Reeves’in Kung-Fu temalı Marvel filmi Shang-Chi’de yer alacağı yönünde. Reeves’in Kung-Fu ile ilgilendiğini göz önünde bulundurunca bu fikir akla yatkın geliyor.

 

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle