Killing Eve 3. Sezon Onayını Aldı!

Killing Eve 3. Sezon Onayını Aldı!

  9 Nisan 2019

  225 Okunma

Sevilen dizi Killing Eve,  2. sezonunun başlamasından iki gün sonra, sevenlerine 3. sezon onayı aldığını da müjdeledi.   Geçtiğimiz yıl, ilk sezonu ile ses getiren diziler arasında yer alan Killing Eve’in ikinci sezonu, geçtiğimiz günlerde hayranlarıyla buluştu. İlk sezonda, güvenlik servisinde çalışan ancak ajan olma hayalleriyle yaşayan Eve ile işi seven, yetenekli bir katil olan Villanelle a...

Sevilen dizi Killing Eve,  2. sezonunun başlamasından iki gün sonra, sevenlerine 3. sezon onayı aldığını da müjdeledi.

Geçtiğimiz yıl, ilk sezonu ile ses getiren diziler arasında yer alan Killing Eve’in ikinci sezonu, geçtiğimiz günlerde hayranlarıyla buluştu. İlk sezonda, güvenlik servisinde çalışan ancak ajan olma hayalleriyle yaşayan Eve ile işi seven, yetenekli bir katil olan Villanelle arasındaki kovalamacayı ekrana taşıyan dizinin ikinci sezonunda da kedi-fare oyunu hız kesmiyor.

Üçüncü sezonu ile 2020’de ekranlarda yer alacağı bilgisi de gelen Killing Eve; üçüncü sezonunda yeni bir showrunner ile çalışacak. Killing Eve’in 3. sezonu için showrunner olarak Emerald Fennell yerine Suzanne Heathcote görev alacak.

Luke Jennings’in romanından uyarlanan Killing Eve’in ilk sezonu ile Altın Küre’de “En İyi Drama” ve “En İyi Kadın Oyuncu” kategorilerinde ödülü kucaklamıştı. İkinci ve üçüncü sezonuyla da bu başarısını sürdürüp sürdürmeyeceği merak konusu olan gerilim dizisinin başrollerini ise Eve rolünde Sandra Oh ve Villanelle rolü ile Jodie Comer paylaşıyor. Başrol oyuncularına Sean Delaney, Fiona Shaw, Kim Bodnia, Owen McDonnell ve Darren Boyd gibi isimler eşlik ediyor.

Sevilen dizi Killing Eve, 8 bölümlük 2. sezonunun geçtiğimiz günlerde başlamasının hemen ardından 3. sezon onayını kaptı.

Bu ay Killing Eve ile birlikte yeni sezonu ekranla buluşacak dizileri görmek isterseniz, bu listemize göz atabilirsiniz!

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle