Kingsman: The Great Game Oyuncu Kadrosuna Yeni Bir İsim Eklendi

Kingsman: The Great Game Oyuncu Kadrosuna Yeni Bir İsim Eklendi

  31 Mayıs 2019

  579 Okunma

“Kingsman” serisinin geçmişini izleyicinin gözleri önüne serecek olan “Kingsman: The Great Game” kadrosuna Liam Neeson da eklendi.14 Şubat 2020 tarihinde vizyondaki yerini alacak olan “Kingsman: The Great Game”, serinin ilk iki filmi olan 2014 yapımı “Kingsman: Gizli Servis” ve 2017 yapımı “Kingsman: Altın Çember” gibi  Matthew Vaughn tarafından yönetiliyor. Senaryosu ise, filmin yönetmeninin...

“Kingsman” serisinin geçmişini izleyicinin gözleri önüne serecek olan “Kingsman: The Great Game” kadrosuna Liam Neeson da eklendi.

 

14 Şubat 2020 tarihinde vizyondaki yerini alacak olan “Kingsman: The Great Game”, serinin ilk iki filmi olan 2014 yapımı “Kingsman: Gizli Servis” ve 2017 yapımı “Kingsman: Altın Çember” gibi  Matthew Vaughn tarafından yönetiliyor. Senaryosu ise, filmin yönetmeninin de dahil olduğu kalabalık bir senarist ekibi tarafından kaleme alınıyor.

Oyuncu kadrosunda Aaron Taylor-Johnson, Matthew Goode, Tom Hollander, Gemma Arterton, Harris Dickoinson gibi isimlerin de yer aldığı “Kingsman: The Great Game” kadrosuna son olarak “Kara Şövalye Yükseliyor”, “Schindler’in Listesi”, “Batman Başlıyor”, “96 Saat” ve “Cennetin Krallığı” gibi yapımlardan tanınan usta oyuncu Liam Neeson da katıldı.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER