Knives Out’tan Dumanı Üstünde Fragman!

Knives Out’tan Dumanı Üstünde Fragman!

  3 Temmuz 2019

  159 Okunma

Rian Johnson’ın merakla beklenen, efsane isimlerle dolu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken “Knives Out

Rian Johnson’ın merakla beklenen, efsane isimlerle dolu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken “Knives Out” filminden ilk fragman yayınlandı.

 

“Tetikçiler”, “Asi Gençlik”, “Star Wars: Son Jedi” ve “Bloom Kardeşler” yapımlarından tanınan Rian Johnson’ın hem senaryosunu kaleme aldığı hem de yönettiği yeni filmi “Knives Out” sinemaseverler tarafından bir süredir heyecanla bekleniyordu. Yıldız dolu oyuncu kadrosu ile de göz dolduran film; Amerika Birleşik Devletleri’nde 27 Kasım 2019 tarihinde vizyondaki yerini almış olacak!

Alışılagelmişin dışında, sert bir ailenin reisinin ölümünü araştıran bir dedektifi konu alan film, suç, dram ve gizem ögelerini harmanlayarak izleyiciyi etkisi altına alıyor. “Knives Out” oyuncu kadrosunda ise “Bond 25”te de birlikte izleyeceğimiz Daniel Craig ve Ana de Armas’ın yanında; Avengers’ın Captain America’sı Chris Evans da yer alıyor. Ayrıca Michael Shannon, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, La Keith Stanfield, Katherine Langford, Chistopher Plummer gibi isimler de “Knives Out” ile beyaz perdede seyirciyle buluşacaklar.

40 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olan ve çekimleri Boston, Massachusetts, ABD’de gerçekleşen filmin ülkemizdeki vizyon tarihi ise henüz netleşmedi. Filmden yayınlanan ilk fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle