Küçük Kadınlar Filminden Yeni Kareler Paylaşıldı

Küçük Kadınlar Filminden Yeni Kareler Paylaşıldı

  9 Temmuz 2019

  110 Okunma

Hollywood camiasından birçok yıldız ismi bünyesinde birleştiren Küçük Kadınlar uyarlamasından yeni kareler yayınlandı.Louisa May Alcott’un unutulmaz romanında aynı adla sinemaya uyarlanan “Küçük Kadınlar”, setten gelen yeni görüntülerde de yıldız kadrosuyle adeta boy gösterisi yapıyor. Özellikle Harry Potter’daki Hermonie rolü ile gönüllerde taht kuran Emma Watson en büyük kız kardeş Meg'i, ü...

Hollywood camiasından birçok yıldız ismi bünyesinde birleştiren Küçük Kadınlar uyarlamasından yeni kareler yayınlandı.Louisa May Alcott’un unutulmaz romanında aynı adla sinemaya uyarlanan “Küçük Kadınlar”, setten gelen yeni görüntülerde de yıldız kadrosuyle adeta boy gösterisi yapıyor. 

 

Özellikle Harry Potter’daki Hermonie rolü ile gönüllerde taht kuran Emma Watson en büyük kız kardeş Meg’i, üç Oscar adaylığı bulunan  Saoirse Ronan romanın en sevilen karakteri olan Jo’yu, Oscar adaylığı elde etmiş olan Timothee Chalamet nazik Laurie’yi, Florence Pugh kız kardeşlerden Amy’i, Eliza Scanlen ise en küçük kız kardeş Beth’i canlandırıyor. .

 

Filmin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini geçtiğimiz sene çektiği “Uğur Böceği” ile büyük beğeni toplayan ve En İyi Yönetmen ve En İyi Senaryo Oscar’ına aday gösterilen yönetmen Greta Gerwig üstlenirken, yapımcılığını ise Amy Pascal, Denise Di Novi ve Robin Swicord oluşan grup üstleniyor.

 

Kitap aslında daha önce de beyaz perdeye ve siyah ekrana uyarlanmıştı.

 

“Küçük Kadınlar”ın 3 Ocak 2020 tarihinde ülkemizde vizyona girmesi bekleniyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER