Lisey’s Story Julianne Moore ile Gümbür Gümbür Geliyor

Lisey’s Story Julianne Moore ile Gümbür Gümbür Geliyor

  10 Nisan 2019

  202 Okunma

Apple TV+’ın dizi projelerinden olan Lisey’s Story, Stephen King’in 2006 yılında yayımlanan aynı isimli kitabından uyarlanacak. Üstelik dizinin bütün bölümlerini de Stephen King yazacak! İlk sezonu 8 bölüm olarak Apple TV+’da yer alacak olan 'Lisey’s Story’nin başrolünde ise 2014 yılında Still Alice filmindeki rolü ile Oscar almaya hak kazanan, ayrıca Saatler, İki Kadın Bir Erkek ve Yıldız Har...

Apple TV+’ın dizi projelerinden olan Lisey’s Story, Stephen King’in 2006 yılında yayımlanan aynı isimli kitabından uyarlanacak. Üstelik dizinin bütün bölümlerini de Stephen King yazacak!

 

İlk sezonu 8 bölüm olarak Apple TV+’da yer alacak olan ‘Lisey’s Story’nin başrolünde ise 2014 yılında Still Alice filmindeki rolü ile Oscar almaya hak kazanan, ayrıca Saatler, İki Kadın Bir Erkek ve Yıldız Haritası filmlerinden de tanınan usta oyuncu Julianne Moore yer alacak.

Bir gerilim dizisi olarak planlanan ‘Lisey’s Story’de, eşi vefat eden bir kadının eşine dair bilmediği sırları öğrenmesi ve eşinin işi konusunda obsesyonu olan bir psikopatın da hedefi haline gelmesi konu alınıyor.

Dizinin yapımcıları arasında daha önce 11.22.63 ve Castle Rock dizilerinde Stephen King ile birlikte çalışan, ayrıca Fringe ve Lost gibi unutulmaz dizilerin de yapımcı kadrosunda yer alan J.J. Abrams’ın oluşu da ‘Lisey’s Story’e dair beklentileri arttırıyor.

Önümüzdeki aylarda Apple TV+ üzerinden izleyiciyle buluşacak olan gerilim dizisi ‘Lisey’s Story’ merakla bekleniyor.

Eğer Apple TV+ haberimizi kaçırdıysanız, buraya tıklarayarak habere ulaşabilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle