Luc Besson Filmi ‘Anna’nın Fransızca Dublajlı 2. Fragmanı Yayınlandı

Luc Besson Filmi ‘Anna’nın Fransızca Dublajlı 2. Fragmanı Yayınlandı

  12 Nisan 2019

  266 Okunma

Yönetmen Luc Besson imzalı aksiyon filmi Anna’nın Fransızca dublajlı fragmanı yayınlandı. The Fifth Element ve Léon gibi önemli filmlerin yönetmeni Luc Besson, bu iki filmin ardından beklentilere karşılık verememiş ve pek de başarılı olmayan yapımlar ortaya çıkarmıştı. 2014 yapımı Lucy ile bir nebze de olsa hakkındaki olumsuz eleştirilerden kurtulmayı başaran yönetmen en son, yüksek bütçesine ...

Yönetmen Luc Besson imzalı aksiyon filmi Anna’nın Fransızca dublajlı fragmanı yayınlandı.

 

The Fifth Element ve Léon gibi önemli filmlerin yönetmeni Luc Besson, bu iki filmin ardından beklentilere karşılık verememiş ve pek de başarılı olmayan yapımlar ortaya çıkarmıştı. 2014 yapımı Lucy ile bir nebze de olsa hakkındaki olumsuz eleştirilerden kurtulmayı başaran yönetmen en son, yüksek bütçesine rağmen gişede beklediğini bulamayan ve olumsuz yorumlarından nasibini alan Valérian and the City of a Thousand Planets filmiyle izleyici karşısına çıkmıştı.

 

Kariyerinde iniş çıkışlar yaşayan, bir türlü istediği çizgiyi yakalayamayan Luc Besson, tamamen kendine ait bir fikirden yola çıkarak yazıp yönettiği ‘Anna’ filmiyle bu yıla damgasını vurmaya hazırlanıyor. İngilizce olarak çekilen filmin, hitap edeceği kitleler de göz önüne alınarak farklı dillerde dublaj yapılmış fragmanları ortaya çıkmaya başladı bile. Başrolünde daha önce Valérian and the City of a Thousand Planets’de oynamış olan Sasha Luss’ın olduğu filmin oyuncu kadrosunda Helen Mirren, Luke Evans ve Cillian Murph gibi isimler de  yer alıyor. Filmdeki olaylar Anna isimli bir suikastçının etrafında dönüyor.

 

Filmin yayınlanan fragmanında gördüğümüz dövüş sahneleri bizlere aksiyon dozu yüksek bir film izleyeceğimizin sinyallerini veriyor. Luc Besson, ‘Anna’ filmi sayesinde kariyerinde istediği başarıyı tekrar yakalayabilecek mi hep beraber göreceğiz.

 

Luc Besson’a yöneltilen taciz suçlamalarından sonra vizyon tarihi ertelenen filmin, ABD’de 21 Haziran 2019’da yayınlanması planlanıyor. Ülkemizdeki vizyon tarihi henüz belli olmayan aksiyon türündeki ‘Anna’nın yayınlanan ilk Fransızca dublajlı fragmanınıysa yukarıdan izleyebilirsiniz!

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle