Lucifer’ın 4. Sezonundan Yepyeni Bir Fragman Yayınlandı

Lucifer’ın 4. Sezonundan Yepyeni Bir Fragman Yayınlandı

  28 Nisan 2019

  608 Okunma

Netflix’in güçlü transferi

Netflix’in güçlü transferi “Lucifer” dizisinin 4. sezonu için gün saymaya başlamışken, diziden yepyeni bir fragman paylaşıldı.

 

Lucifer 4. sezonu ile 8 Mayıs’ta Netflix dijital platformu üzerinden hayranlarıyla buluşacak. Lucifer karakterine Tom Ellis’in hayat verdiği diziye, bu yeni sezonda Eve (Havva) karakteri de dahil oluyor! Eve karakterini ise Inbar Lavi’nin canlandırdığı “Lucifer”da ikiliye Lauren German, Kevin Alejandro, Rachael Harris, Aimee Garcia gibi ünlü isimler de eşlik ediyor.

Netflix’in 2018 yılında Fox’tan haklarını satın aldığı sevilen dizi; Neil Gaiman’ın “Vertigo Imprint” çizgi romanından uyarlanıyor. 4. sezonu merakla beklenen dizi de, dünyayaya düşen melek Lucifer’in maceraları konu alnıyor. Lucifer’e bu maceralarında LAPD Dedektifi Chloe Decker eşlik ediyor. Lord of Hell (Cehennem Lordu) ünvanından sıkılan Lucifer, emekli oluyor ve Los Angeles’ta kendine yeni bir hayat kuruyor. 4. sezonda ise; Lucifer’ı Chloe hakkında bir sürpriz bekliyor!

8 Mayıs 2019 tarihinde Netflix ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan “Lucifer”dan yayınlanan en son fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz.

Diziden geçtiğimiz haftalarda yayınlanan poster ve görselleri henüz görmediyseniz, onlara da bu haberimize tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle