Lucifer’ın Final Sezonu Olacak Olan 5. Sezonu Onay Aldı

Lucifer’ın Final Sezonu Olacak Olan 5. Sezonu Onay Aldı

  8 Haziran 2019

  382 Okunma

Netflix, Lucifer'ın 5. sezon için onay aldığını ama yayınlanacak olan 5. sezonun final sezonu niteliğinde olacağını açıkladı.    Geçtiğimiz Mayıs ayında Fox, o güne kadar ilk üç sezonunun yayın haklarını elinde tuttuğu fantastik dizisi Lucifer’ı sona erdirmeye karar vermişti. Ancak neyse ki Lucifer’ın ekran macerası sona vermedi ve Fox’ta yayın hayatı biten dizi, Netflix’te yayınlanmaya devam e...

Netflix, Lucifer’ın 5. sezon için onay aldığını ama yayınlanacak olan 5. sezonun final sezonu niteliğinde olacağını açıkladı. 

 

Geçtiğimiz Mayıs ayında Fox, o güne kadar ilk üç sezonunun yayın haklarını elinde tuttuğu fantastik dizisi Lucifer’ı sona erdirmeye karar vermişti. Ancak neyse ki Lucifer’ın ekran macerası sona vermedi ve Fox’ta yayın hayatı biten dizi, Netflix’te yayınlanmaya devam etti.

 

Netflix, Lucifer’ın final sezonu olacak olan 5. sezonu, dizinin başrolü olan ve Lucifer’ı canlandıran Tom Ellis’in çığlıkları ve sevinci ile başlayan, “Cehennemde görüşürüz!” sözleriyle sona eren bir video ile duyurdu. Dizide Tom Ellis’ e bu sezonda da eşlik eden isimler ise; Lauren German, D.B. Woodside, Kevin Alejandro, Lesley-Ann Brandt, Scarlett Estevez ve Rachael Harris.

Bizi, Neil Gaiman, Sam Kieth ve Mike Dringenberg’ün yarattığı karakterlerin dünyasına dahil eden dizi, Tom Kapinos’un imzasıyla ekrana taşınıyor. Dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda ise Jerry Bruckheimer, Jonathan Littman, Joe Henderson, Ildy Modrovich, Sheri Elwood ve KristieAnne Reed görev yapıyor.

 

Lucifer’ın 5. ve final sezonuyla 2020 yılı içerisinde izleyici karşısına çıkması planlanıyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER