Marilyn Manson – The Stand Uyarlamasının Kadrosunda

Marilyn Manson – The Stand Uyarlamasının Kadrosunda

  11 Temmuz 2019

  139 Okunma

Tarzı ve stili ile dikkatleri üzerine çeken, akıllarda yer eden Amerikalı rockstar Marilyn Manson, hangi rolü canlandıracağı hakkında ser verip sır vermese de,

Tarzı ve stili ile dikkatleri üzerine çeken, akıllarda yer eden Amerikalı rockstar Marilyn Manson, hangi rolü canlandıracağı hakkında ser verip sır vermese de, “The Stand” dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olduğunu açıkladı.

 

Stephen King‘in kült romanlarından biri sayılan “The Stand” televizyona uyarlanıyor ve daha önce “Sons of Anarchy” ve “Salem” gibi dizilerde kısalı uzunlu rollerle görevlendirilmiş olan Marilyn Manson, şimdi de uyarlama dizide rol alacak. Ayrıca Manson’ın dizi için The Doors’un ünlü şarkısı “The End”i yeniden yorumladığı da çıkan haberler arasında.

 

Dizi hakkında durağan ve olağan haberlerin tahtını sarsacak heyecan verici haberler gün yüzüne çıkmaz sandığımız bu günlerde Manson, geçen günlerde Revolver’a verdiği röportajda, “The Stand” dizisinde rol alacağını açıkladı. Manson, yaptığı açıklamada: “Shooter Jennings ile birlikte Stephen King’in romanından uyarlanan “The Stand” dizisi için The Doors’un “The End” şarkısını cover‘ladık. Aynı zamanda o dizide rol de alacağım.” ifadelerini kullandı.

 

Ocak ayında CBS All Access’ten 10 bölümlük (şimdilik) onay alan “The Stand” dizisi için hazırlıklar başladı ve geçtiğimiz haftalarda da, dizinin oyuncu kadrosundaki isimlerden bazılarının James Marsden, Amber Heard, Whoopi Goldberg, Greg Kinnear, Odessa Young ve Henry Zaga olması istendiği ve bu yönde görüşmeler yapıldığı ortaya çıkmıştı.

 

Dizinin senaryosunu Josh Boone ve Ben Cavell ikilisi kaleme alırken uzun yıllardır projeyi yürüten Boone, dizinin yönetmen koltuğunda da görev yapacak. Dizinin yürütücü yapımcılığını ise Josh Boone, Roy Lee, Jimmy Miller, Richard P. Rubinstein, Will Weiske ve Miri Yoon gibi isimler ortaklaşa bir çalışma ile üstleniyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle