Marvel Shang-Chi Çekimlerini Malesef Askıya Alındı

Marvel Shang-Chi Çekimlerini Malesef Askıya Alındı

  18 Mart 2020

  517 Okunma

“Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings” yönetmeni Destin Daniel Cretton koronavirüs testi yapılırken ana çekimleri durdurma kararı aldı. Koronavirüs etkisi günden güne artarken bir durdurma kararı da Marvel’den geldi. Shang-Chi filminin yönetmeni Daniel Cretton doktor tavsiyesi ile koronavirüs testi yaptırması üzerine çekimlerin askıya alındığını açıkladı. Hiç bir hastalık semptomu göstermeden teste giren ve bir süre kendini izole etmeye karar veren yönetmenin, yeni doğan çocuğu için ekstra önlem almak adına bu yolu izlediği set ekibine bildirildi. Test sonuçlarını beklerken ana yapımın durdurulmasına karar verilirken, ikincil yapım süreci devam ediyor. Bu kararın kalıcı mı yoksa geçici mi olacağı henüz belli değil ancak, filmin 2021’deki vizyon tarihini etkileyeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

“Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings” yönetmeni Destin Daniel Cretton koronavirüs testi yapılırken ana çekimleri durdurma kararı aldı.

Koronavirüs etkisi günden güne artarken bir durdurma kararı da Marvel’den geldi. Shang-Chi filminin yönetmeni Daniel Cretton doktor tavsiyesi ile koronavirüs testi yaptırması üzerine çekimlerin askıya alındığını açıkladı. Hiç bir hastalık semptomu göstermeden teste giren ve bir süre kendini izole etmeye karar veren yönetmenin, yeni doğan çocuğu için ekstra önlem almak adına bu yolu izlediği set ekibine bildirildi.

Test sonuçlarını beklerken ana yapımın durdurulmasına karar verilirken, ikincil yapım süreci devam ediyor. Bu kararın kalıcı mı yoksa geçici mi olacağı henüz belli değil ancak, filmin 2021’deki vizyon tarihini etkileyeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
SON YORUMLAR