Merakla Beklenen Addams Ailesi’nden İlk Fragman Geldi!

Merakla Beklenen Addams Ailesi’nden İlk Fragman Geldi!

  10 Nisan 2019

  203 Okunma

Herkesin tanıdığı Addams Ailesi, beyaz perdeye bu sefer animasyon olarak geri dönüyor. Heyecanla beklenen Addams Ailesi’nin ilk fragmanı görücüye çıktı. 1930'lu yıllardan bu yana hayatımızın bir parçası olan Addams Ailesi’ni New Yorker Gazetesi'nin karikatüristi Charles Addams yarattı. Çizgi dizi olarak macerasına başlayan Addams Ailesi, 1991 ve 1993 yıllarında sinemaya uyarlanmış ve beyaz per...

Herkesin tanıdığı Addams Ailesi, beyaz perdeye bu sefer animasyon olarak geri dönüyor. Heyecanla beklenen Addams Ailesi’nin ilk fragmanı görücüye çıktı.

 

1930’lu yıllardan bu yana hayatımızın bir parçası olan Addams Ailesi’ni New Yorker Gazetesi’nin karikatüristi Charles Addams yarattı. Çizgi dizi olarak macerasına başlayan Addams Ailesi, 1991 ve 1993 yıllarında sinemaya uyarlanmış ve beyaz perde ile buluşmuştu. Bu yıl sonunda hayranlarıyla yeniden buluşacak olan tuhaf aile, bu sefer son teknoloji ile 3D animasyon filmi olarak karşımıza çıkacak. Addams Ailesi’nin ilk fragmanıysa hayranlarının beğenisine sunuldu.

Yönetmen koltuğunda Greg Tiernan ve Conrad Vernon’un oturduğu animasyon filminin senaryosunda ise Pamela Pettler ve Matt Lieberman’ın imzası bulunuyor. Güçlü seslendirme kadrosuyla da dikkatleri üzerine çeken Addams Ailesi’nde; Gomez Addams’a Oscar Isaac, Wednesday Addams’a Chloë Grace Moretz, Morticia Addams’a Charlize Theron, Pugsley Addams’a ise Finn Wolfhard sesiyle hayat veriyor.

Korkunç bir ailenin, tuhaf olduğu kadar da eğlenceli maceralarını anlatan animasyon filmi, Türkiye’de 13 Aralık 2019 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Addams Ailesi’nin yayınlanan ilk fragmanını yukarıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle